تعداد بازدید : ۴۲۱
کد خبر : ۱۹۰۹۳۴
با تائید کارشناسان شرکت IMQ رخ داد:
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
گواهینامه‌ها و استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه شرکت سیمان صوفیان توسط کارشناسان شرکت IMQ تمدید شد.

به گزارش بورس نیوز، منصور نجفی اظهار کرد: در مراسم اختتامیه برنامه ممیزی که با حضور مدیران و سرپرستان و مسئولین واحدهای مختلف این شرکت برگزار شد ممیزی استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) توسط کارشناسان شرکت IMQ با موفقیت انجام پذیرفت.

وی ادامه داد: اهمیت دریافت گواهینامه‌های استاندارد در بخش‌های مختلف از آن‌ جهت اهمیت دارد که ممیزی می‌تواند نقاط قوت و ضعف را به شكلی واقعی، نشان دهد.

وی تاکید کرد: براساس استراتژی‌های تدوین‌شده درشركت سیمان صوفیان مسیر برای تداوم استانداردها هموار است و توانستیم تائید کارشناسان شرکت IMQ را اخذ کنیم.

نجفی همچنین افزود: ممیزی استانداردها به‌صورت سالانه و باهدف ارزیابی انطباق با الزامات استانداردها و ارزیابی اثربخشی سیستم مدیریت جهت حصول اطمینان از توانایی سازمان برای دستیابی به اهداف تعیین‌شده برای بهبود سیستم مدیریت در شرکت سیمان صوفیان انجام می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان با تبریک این موفقیت به همکاران خود تاکید کرد: این موفقیت با تلاش و اهتمام همه کارکنان ایجادشده و با تداوم تلاش‌ها به‌زودی شاهد کسب مدارج بالاتر و فتح قله‌های تعالی سازمانی خواهیم بود.

گفتنی است در راستای انجام مأموریت و رسالت شرکت سیمان صوفیان، از همه ظرفیت‌ها و منابع موجود به‌ویژه نیروی انسانی كارآمد استفاده‌شده و بهره‌گیری مطلوب از كلیه عوامل تأثیرگذار بر تولید توانسته مسیر بهره‌وری و سرآمدی سازمانی را هموار کند .


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: