کد خبر : ۱۹۰۹۹۰
ایران خودرو از هنر سوزن دوزی زنان سیستان و بلوچستان حمایت می کند؛
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای مسئولیت های اجتماعی و به منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار سیستان و بلوچستان محصولات تولیدی خود را به همراه یک جلد قرآن کریم با پوشش سوزن دوزی شده تحویل مشتریان می دهد.

هدیه معنوی ایران خودرو به مشتریان

به گزارش بورس نیوز، بنابر مذاكرات صورت گرفته ميان مديريت مسئوليت‌پذيري گروه صنعتي ايران‌خودرو و نمايندگان سازمان‌هاي مردم‌نهاد كه از سوي اداره كل ميراث فرهنگي استان معرفي شده‌اند، مقرر شد زنان هنرمند سيستاني محصولات سوزن‌دوزي را براي استفاده در محصولات گروه صنعتي ايران خودرو عرضه كنند.

اين اقدام در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي گروه صنعتي ايران خودرو و به منظور ايجاد رونق در توليد منطقه محروم سيستان و بلوچستان صورت گرفته است.

این محصول، پوشش سوزن‌دوزی شده براي قرآن بوده و قرار است در بازه زماني مشخصی توسط زنان هنرمند سيستاني آماده شده و در اختیار ايران خودرو قرار گيرد.

استان سیستان و بلوچستان با 51 درصد جمعیت روستانشین ظرفیت‌های بسیار خوبی براي توسعه به‌ويژه كارآفريني توسط بانوان توانمند دارد كه گروه صنعتي ايران خودرو با حمايت از بلوچي‌دوزي زنان، در مسير كارآفريني و توسعه اقتصادي استان گام برمي‌دارد.

گفتني است،‌ اين طرح كه بودجه آن به دليل تغيير رويكرد تبليغات ايران خودرو، از محل تبليغات تامين شده، در سال 97 با قراردادن قرآن با جلد سوزن‌دوزي در محصولات خانواده دنا آغاز شده و با توجه به موفق بودن آن، در سال جاري نيز با مذاكرات صورت‌گرفته براي تامين، در ساير محصولات نيز اجرا خواهد شد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غشهد" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت شهد ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار می‌شود.
افزایش سرمایه ۶۳ درصدی

افزایش سرمایه ۶۳ درصدی "وایران" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت لیزینگ ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار می شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: