کد خبر : ۱۹۱۰۶۸
تالار شیشه‌ای؛
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
درحالی‌که شاخص‌کل در ابتدای امروز باردیگر سبزپوشی و مسیر صعود را در پیش گرفته بود اما در مرز 227 هزار واحد مسیر خود را تغییر داد مجددا در همان فضای 224هزار واحد استراحت کند.

به گزارش بورس‌نیوز، در پایان معاملات امروز بازارسرمایه، ارزش معاملات به یک هزار و 921 میلیارد تومان رسید که ناشی از 7 میلیون و 928 هزار برگه سهم به تعداد 458 هزار و 178 دفعه معامله بود.

شاخص‌کل درحالی پس از مدت‌ها قرمز پوش شد که حقوقی‌ها عرضه‌های فراوانی را تقدیم بازار کردند و همین عامل نیز منجر به شیب نزولی بازار شد تا شاخصی که در مرز 227 هزار واحد قرار داشت، در پایان معاملات با 224 هزار و 57 واحد به کار خود پایان دهد.

در بررسی‌های بیشتر می‌توان دریافت که نمادهایی همچون «خساپا» با بیش از 139 میلیارد تومان و قیمت هر سهم 1555 ریال، «خودرو» با 74.9 میلیارد تومان، «وبملت» با 72 میلیارد، «وتجارت» با 69 میلیارد تومان، «وپاسار» با 55.6 میلیارد تومان، «ستران» با 55.6 میلیارد تومان و «پارند» با 47.5 میلیارد تومان در این لیست قرار گرفتند.

از سوی دیگر نمادهایی همچون «تاپیکو»، «رمپنا»، «کگل»، «شپنا»، «کچاد»، «پارس» و «شتران» جزو نمادهای فروشنده بازار محسوب شدند.

بر اساس این گزارش، نمادهایی همچون «وبملت» با شاخص مثبت 173 واحد و دیگر نمادها مانند «تاپیکو» با 215 واحد، «رمپنا» با 181 واحد، «کگل» با 168 واحد، «شپنا» با 154 واحد ، «کچاد» با 146 واحد و «پارس» با 139 واحد منفی، بیشترین تاثیرگذاری را در بازار امروز داشتند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع

سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع "سدشت" در جیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
مجمع

مجمع "بگیلان" ۶۱۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت توسعه مسیر برق گیلان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "وسبحان" با چاشنی افزایش سرمایه

مجمع فوق العاده شرکت سرمايه گذاري سبحان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "خفنر" بخوانند

شرکت فنرسازی خاور از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.