کد خبر : ۱۹۱۲۳۳
در آخرین روز کاری هفته اتفاق افتاد؛
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
در معاملات امروز نمادهای «فولاد»، «فملی» و «کچاد» به ترتیب با ۴۰۶، ۲۴۷ و ۲۲۴ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای «خودرو»، «حکشتی» و «خساپا» به ترتیب با ۸۹، ۷۰ و ۶۲ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند.

به گزارش بورس نیوز، امروز با دست به دست شدن بیش از ۶۰۰ میلیارد سهم و اوراق و بهادار طی ۳۸۶ هزار نوبت داد و ستد ارزش معاملات به ۱۵۰۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای «فولاد»، «فملی» و «کچاد» به ترتیب با ۴۰۶، ۲۴۷ و ۲۲۴ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای «خودرو»، «حکشتی» و «خساپا» به ترتیب با ۸۹، ۷۰ و ۶۲ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز «وتجارت»، «خساپا»، «وبملت»، «خودرو» و «رمپنا» پربیننده‌ترین نمادهای بورسی بودند.

همچنین در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، «خودرو» برترین گروه صنعت شد و کانه‌‌های فلزی و صنایع شیمایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به نام خود ثبت کردند.

طی معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت‌های سیمان فارس نو «سفانو»، دوده صنعتی پارس«شدوص»، بانک خاورمیانه«وخاور»، قند ثابت‌ خراسان‌ «قثابت۱» و کارخانجات‌داروپخش‌ «دارو۱» متوقف و در مقابل نماد معاملاتی شرکت‌های لیزینگ ایران «ولیز» و گروه تولیدی مهرام «غمهرا» بازگشایی شدند.

شاخص بورس تهران امروز در حالی مسیر صعود را در پیش گرفت که شاهد رشد تقاضا در سهم‌های بزرگ و بنیادی بود. امروز همچنین تدپیکس تحت تاثیر افزایش قیمت جهانی کالاها، فلزات اساسی، مواد معدنی، پتروپالایشی‌ها، نفت و غیره بود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "تمحرکه" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ماشین سازی نیرو محرکه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.
پرداخت سود

پرداخت سود "چفیبر" از نخستین ماه زمستان

شرکت تولید فیبر ایران از زمان پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کفرا" به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسا" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.