تعداد بازدید : ۶۳۵
کد خبر : ۱۹۱۳۳۹
در پایان معاملات امروز بازار سرمایه رقم خورد؛
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
ر معاملات روز جاری نمادهای «ونوین»، «غسالم» و «دعبید» به ترتیب با ۴۹، ۳۲ و ۲۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای «فولاد»، «شبندر» و «فارس» به ترتیب با ۲۹۱، ۲۲۸ و ۲۲۴ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند.

به گزارش بورس نیوز، امروز با جا به جا شدن سه میلیارد و ۴۸۱ میلیون سهم و اوراق و بهادار طی ۲۵۴ هزار نوبت داد و ستد ارزش معاملات به ۱۰ هزار و ۳۰۳ میلیارد ریال رسید.

در معاملات روز جاری نمادهای «ونوین»، «غسالم» و «دعبید» به ترتیب با ۴۹، ۳۲ و ۲۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای «فولاد»، «شبندر» و «فارس» به ترتیب با ۲۹۱، ۲۲۸ و ۲۲۴ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز «وبملت»، «خساپا»، «وتجارت»، «خودرو» و «فولاد» پربیننده‌ترین نمادهای بورسی بودند. در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، بانک برترین گروه صنعت شد و فلزات اساسی و خودرو به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به نام خود ثبت کردند.

امروز همچنین نماد معاملاتی شرکت های پتروشیمی مبین «مبین۱»، شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی«غشاذر»، سیمان ارومیه «ساروم»، خدمات انفورماتیک «رانفور»، داروسازی زاگرس فارمد پارس «ددام» و صنایع لاستیکی سهند «پسهند» متوقف در سوی دیگر نماد معاملاتی شرکت‌های واسپاری ملت «ولملت»، کارخانجات نساجی بروجرد «نبروج» و کارخانجات داروپخش «دارو» بازگشایی شد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: