تعداد بازدید : ۱۱۷۱
کد خبر : ۱۹۱۴۲۶
گزارش پنج و نیم عصر؛
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به بدحسابی خودروسازان و واکنش تایرسازان و گلایه های یک روزه دار مظلوم و...
به گزارش بورس نیوز، ظاهرا بدحسابی اهالی جاده مخصوص و بدهی 200 میلیارد تومانی به تایرسازان باعث شده تایرسازان از فروش لاستیک به خودروسازان خودداری کنند. حالا باید دید چرخ لنگ صنعت خودروسازی بدون تایر چطور خواهد چرخید.

مجمع مشکوک و ورود ممنوع به خبرنگاران
یکی از شرکت ها که امروز مجمع عمومی سالانه خود را برگزار کرد در اقدامی غیر مرسوم و عجیب از ورود خبرنگاران به مجمع ممانعت کرد. حالا معلوم نیست در مجمع این شرکت چه خبری بوده که باید سکرت بماند؟ یا شاید هم دلیل این کار، ترس مدیران شرکت از سوالات خبرنگاران بوده است.

امان از دام های پرخور
طبق آمارها واردات خوراک دام در سال گذشته، رشد 72 درصدی داشته است. در حالی که پارسال، قیمت گوشت مردم را نقره داغ کرد و دست مردم به گوشت نمی رسید. اینکه دام های پرخور کجا رفته اند بماند؛ ولی مشخص است که واردکنندگان خوراک دام به مدد ارز دولتی خوب سودی به جیب زده اند.

بستنی با روکش دلار
یکی از شرکت های بستنی ساز سال گذشته، 425 میلیون دلار ارز دولتی گرفته که تقریبا 3 برابر کل درآمد صادرات بستنی کشور است. این بستنی ساز در کمال خونسردی، قیمت محصولات خود را هم گران کرده است.

کورس دامادها در جاده مخصوص
داماد یکی از آقایون 107 میلیارد تومان از یکی از بانک ها که اتفاقا ید طولایی در بذل و بخشش های این چنینی داشته، گرفته و خرج سوروسات خود کرده ! حالا که پای محاکمه رسیده ادعا کرده "اولا من روزه دارم و احترامم واجب؛ در ثانی اصلا مگه 107 میلیارد تومن پولیه که اسم منو جزو بدهکاران بانکی رد کردید؟" 

البته حمایت از داماد جان بین آقایون عادی شده و موضوع فقط به این یک مورد ختم نمی‌شود . دامادهای دیگری هم هستند که این روزها به لطف پدرزن گرامی عنوان های مدیریتی زیادی را به دوش می کشند. یکی از این دامادها هم این روزها مشغول درو کردن مدیریت شرکت های وابسته به یکی از جاده مخصوصی ها است.
جواد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۵
اون دامادی که جاده مخصوص راقبضه کرده "م.ن" داماد "ا.ف" نماینده سابق مجلس است فامیل بازی دراین مملکت بیداد میکنه
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: