تعداد بازدید : ۱۱۲۹
کد خبر : ۱۹۱۶۷۰
با مجامع باشید؛
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت « شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان » برگزار و ۱۵۰ تومان سود به ازای هر سهم تقسیم شد.‏
خبر‌های تازه از مجمع «غگلپا» / ‏ساحل آرام این شیرفروش

به گزارش بورس‌نیوز ، سال ۹۷ شرکت «شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان» با سال قبل از آن تفاوت چندانی نداشت و تنها ۵درصد رشد سودآوری رقم خورد.
به این ترتیب، ۱۶۰۵ ريال سود به ازای هر سهم تحقق یافت که رشد نرخ فروش عامل اصلی آن قلمداد می شود.

بر اساس این گزارش، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیرپاستوریزه پگاه گلپایگان منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۹۸/۳/۱ در محل شرکت پگاه گلپایگان با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در این مجمع ۱۵۰ تومان سود به ازای هر سهم تقسیم شد ضمن آنکه پاداش هیات مدیره نیز ۴۰۰ میلیون تومان تصویب شد.

بر همین اساس، این مجمع با حضور مشاور اجرایی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران ، معاون هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شرکت، حسابرس مستقل، مدیرامور مالی شرکت صنایع شیرایران، مدیر بودجه و برنامه ریزی شرکت صنایع شیر ایران ، مدیریت امور حقوقی و املاک صنایع شیر ایران ، نماینده بورس و همچنین تعدادی از سهامداران حقیقی در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد.

در این مجمع پس از استماع سخنان ریاست مجمع و استماع گزارش بازرس و حسابرس قانونی و بررسی صورتهای مالی، گرجی مدیرعامل شرکت گزارش جامعی از فعالیت هیات مدیره و عملکرد شرکت را به اطلاع حاضرین در مجمع ارایه کردند.

وی درخصوص عملکرد این شرکت اضافه کرد: در سال ۹۷ به توجه به وضعیت ناهنجار اقتصادی شاهد رشد معقولی در خصوص سود شرکت در مقایسه با سال مالی ۹۶ بودیم. 

گرجی در ادامه با اشاره به رشد سود شرکت در سال ۹۷ تصریح کرد: سود قبل از مالیات شرکت در سال ۹۶ معادل ۲۴۵٫۹۶۳ ملیون ریال بود که با اجرای برنامه های از پیش تعیین شده و تمهیدات صورت‌گرفته این مبلغ در سال ۹۷ به ۲۵۶٫۷۸۳ ملیون ریال رسید.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: