تعداد بازدید : ۶۱۵
کد خبر : ۱۹۱۹۷۴
در یازدهمین روز خردادماه انجام شد؛
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
نماد «کگهر» که در یازدهمین روز از خردادماه بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرد با 19 واحد حمایت از آیفکس، ‏مانع از افت بیشتر شاخص کل فرابورس شد و بدین ترتیب صدرنشین جدول نمادهای پرتاثیر بر شاخص شد.

«کگهر» صدرنشین جدول شاخص فرابورس

به گزارش بورس نیوز، بررسی معاملات بازار سهام در پایان این روز معاملاتی بیانگر معامله 154 میلیون ‏سهم به ارزش 498 میلیارد ریال در بازار اول و داد‌و‌ستد 527 میلیون سهم به ارزش 2263 میلیارد ریال در بازار دوم است.‏

همچنین معامله‌گران در سه تابلو بازار پایه بالغ بر 592 میلیون سهم به ارزش بیش از ‏2230 میلیارد ریال را دست به دست ‏کردند.‏

معامله‌گران اوراق نیز با جابه‌جایی بیش از 36 میلیون ورقه با درآمد ثابت شامل اوراق بدهی، اوراق ‏ETF‏ و اوراق امتیاز ‏تسهیلات ‏مسکن در روز جاری ارزش بیش از دو هزار و 526 ‏میلیارد ریالی را در بازار اوراق با درآمد ثابت به ثبت رساندند.‏

نگاهی به معاملات اوراق تسهیلات مسکن نشان می‌دهد که معامله‌گران نزدیک به 81 هزار ورقه تسه را طی امروز خریدوفروش ‏کرده‌اند که ارزش این دادوستدها بر 39 هزار میلیارد ریال بالغ شده است.‏

همچنین امروز در جریان بازار، مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران از طریق پیام ناظر از توقف نماد اوراق تسهيلات ‏مسكن ‏صادرشده در 15 خردادماه سال 96 در نماد معاملاتي تسه «9603» خبر داد.

از این رو امکان نقل‌وانتقال یعنی ‏خریدوفروش و ‏همچنین هبه اوراق تسه 9603 از دوشنبه سیزدهم خردادماه وجود ندارد.‏ اما استفاده از تسهیلات از محل این اوراق تا 15 ‏تیرماه سال جاری امکان‌پذیر است.‏

همزمان با دادوستدهای صورت‌گرفته در بازارها، شاخص کل فرابورس افت 14 واحدی را تجربه کرد و در سطح 2785 واحدی قرار ‏گرفت که نماد‌های «مارون» و «زاگرس» روی‌هم‌رفته با 21 واحد اهرم منفی بیشترین سهم را در کاهش امروز این نماگر بر جای ‏گذاشتند.‏

با این حال، نماد «کگهر» که در یازدهمین روز از خردادماه بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرد با 19 واحد حمایت از آیفکس، ‏مانع از افت بیشتر شاخص کل فرابورس شد و بدین ترتیب صدرنشین جدول نمادهای پرتاثیر بر شاخص شد.

همچنین نماد ‌‏«دماوند» امروز با 8 واحد اثر مثبت، حمایت خود را از آیفکس نشان داد.‏


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: