تعداد بازدید : ۸۰۲
کد خبر : ۱۹۲۰۵۱
در مجمع عمومی سالانه همکاران سیستم اعلام شد؛
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
استراتژی شرکت،توسعه فراگیر راهکاران ابری تا سال ۱۴۰۰ است.

به گزارش بورس نیوز، مجمع عمومی سالانه همکاران سیستم روز چهارشنبه ۸ خرداد در مرکز مطالعات بهره‌وری منابع انسانی برگزار شد. 

در این برنامه علاوه بر تصویب صورت‌های مالی و ارائه‌ی گزارش‌های عملکردی، مدیرعامل و اعضاء هیئت‌مدیره همکاران سیستم پاسخ‌گوی پرسش‌های سهامداران در خصوص اقدامات انجام‌شده‌ و چشم‌‌انداز آتی شرکت بودند.

رشد کسب‌وکار همکاران سیستم در سال۹۷

فریدفولادی، مدیرعامل جدید همکاران سیستم در جمع سهامداران به بیان عملکرد سال گذشته‌ شرکت از نگاه آمار و ارقام پرداخت.

او با تشریح عملکرد موفق همکاران سیستم در شرایط اقتصادی سال۹۷ به افزوده شدن بیش از ۶۰۰۰ مشتری و ارتقا ۳۰رتبه در جمع ۵۰۰شرکت برتر کشور اشاره کرد و افزود: همکاران سیستم همراه و شریک تجاری کسب‌وکارهاست و همواره با عرضه‌ راهکارهای خود در پایداری و توسعه‌ صنایع کلیدی کشور سهیم بوده است.

فولادی گفت: در شرایط دشوار اقتصادی نیز راهکارهای ما به بهینه‌تر شدن عملکرد کسب‌وکارها کمک می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به رشد ۱۰درصدی سهم بازار همکاران سیستم در صنعت پتروشیمی و شرکت‌های برتر کشور، اعلام کرد:  تعداد مشتریان همکاران سیستم از مرز ۵۲۰۰۰ مشتری گذشته است.

فولادی همچنین به رشد ۹۰درصدی اجرای پروژه‌های بزرگ اشاره کرد و آن را مزیت رقابتی همکاران سیستم دانست.

به‌گفته‌ وی سال گذشته همکاران سیستم یکی از بهترین سال‌های خود را از نظر توسعه کسب‌وکار، رشد و سودآوری رقم زده است. 

فرید فولادی دلایل این موفقیت را تصمیمات درست هیات‌مدیره، تلاش جمعی مجموعه این شرکت و استقبال بازار عنوان کرد.


اعلام دستاوردهای سال ۱۳۹۷:

• پیوستن بیش از ۶۰۰۰ مشتری جدید به همکاران سیستم

• ارتقا ۳۰ رتبه همکاران سیستم در جدول ۵۰۰ شرکت برتر ایران

• رشد ۹۰ درصدی در اجرای پروژه‌های بزرگ کشور

• رشد ۱۰ درصدی سهم بازار در صنعت پتروشیمی


پیشگامی در عرضه‌ی راهکارهای سازمانی ERP بر بستر ابر

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه به رشد ۷ برابری فروش «راهکاران ابری»؛ ERP بر بستر رایانش ابری همکاران سیستم اشاره کرد و افزود: با عرضه‌ی راهکاران ابری توانسته‌ایم میزان پاسخ‌گویی به نیازهای کسب‌وکارهای متوسط را افزایش دهیم. شرکت‌ها می‌توانند با بهره‌گیری از راهکاران ابری هزینه‌های استفاده و نگهداشت نرم‌افزار را کاهش دهند، هم‌زمان یک سبدمحصولی کارآمد را دراختیار بگیرند و در هر زمان و هر مکان به اطلاعات موردنیازشان دسترسی داشته باشند.

به گفته فولادی تمرکز و استراتژی اصلی شرکت توسعه‌ فراگیر راهکاران ابری برای همه‌ی صنایع تا سال ۱۴۰۰ است.

فرایار راهکاران، ابزاری قدرتمند برای توسعه‌ بازار

فولادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به افزایش سهم‌ ابزار مدیریت فرایندهای کسب‌وکار؛ «فرایار راهکاران» و فعالیت‌های انجام‌شده در این بخش پرداخت.

وی با اشاره به اینکه به کمک فرایار امکان متناسب‌‌سازی ERP راهکاران بر اساس فر‌ایندهای دلخواه شرکت‌ها و مطابق با الگوهای صنعت آن‌ها امکان‌پذیر است، گفت:فرایندها و زیرساخت محصولی و بستری برای عرضه‌ محصولات تولیدشده و نیز توسعه‌ی سیستم‌ها توسط شرکای تجاری در سال۹۷ آماده‌سازی شده است.

فولادی افزود: درنظر داریم شبکه‌ی‌ فعالی از شرکای تجاری برای توسعه محصول ایجاد کنیم و با استفاده از بازوی شبکه‌ی بیرونی در کنار تولید داخلی، ظرفیت و سرعت پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان را افزایش دهیم.

گسترش فعالیت در بازارهای تخصصی

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه روند روبه‌رشد صنعت خرده‌فروشی و اهمیت آن در کشور را تشریح کرد و پتانسیل‌های این بازار را برای همکاران سیستم برشمرد. 

فولادی گفت: راهکار خرده‌فروشی راهکاران همکاران سیستم که براساس شناخت دقیق نیازهای این صنعت عرضه شده و به خوبی نیازها و فرایندهای کسب‌وکارهای فعال در این بخش از بازار را پوشش می‌دهد.

وی با اشاره به افزایش سهم بازار شرکت در صنعت پخش و اهمیت استراتژیک آن برای همکاران سیستم گفت: در سال گذشته موفق شدیم نیازهای شرکت‌های بزرگ صنعت پخش را پوشش دهیم. در سال جاری هم برای شرکت‌های دارویی راهکار خاص عرضه می‌کنیم.

فولادی همچنین به ضرورت ایجاد تمرکز در دستگاه‌های دولتی در بخش فناوری اطلاعات و نیاز به راهکارهای نرم‌افزاری همسو با این رویکرد اشاره کرد و از عرضه‌ی راهکاری برای مدیریت متمرکز سازمان‌های دولتی در ابعاد ملی خبر داد.

در بخش پرسش‌ و پاسخ مجمع عمومی همکاران سیستم نیز پرسش‌های دقیقی از سوی سهام‌داران مطرح شد که بیان‌گر علاقه‌مندی و شناخت کامل آنان نسبت به کسب‌وکار همکاران سیستم است.

در این جلسه که با حضور ۱۴۶ نفر سهامدار با مالکیت ۸۸ درصدی سهام شرکت، نمایندگان سازمان بورس و موسسه حسابرسی نوین‌نگرمانا برگزار شد، پیشنهاد هیات‌مدیره مبنی بر توزیع ۶۰۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم به تصویب رسید که از تاریخ ۲۳ خرداد قابل دریافت است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: