تعداد بازدید : ۲۷۱۴
کد خبر : ۱۹۲۱۶۰
عضو اتاق بازرگانی ایران:
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: کارنامه کاری بنادر کشور طی چند سال اخیر نشان می‌دهد که کمترین آسیب را از تحریم‌ها دیدند و تجار با چالش تخلیه و بارگیری کالا مواجه نشدند.

بنادر کمترین آسیب را از تحریم ها دیدند

به گزارش بورس نیوز، سیدبهادر احرامیان با اشاره به حضور بخش خصوصی در بنادر کشور اظهار کرد: کارنامه کاری بنادر کشور طی چند سال اخیر نشان می‌دهد که کمترین آسیب را از تحریم‌ها دیدند و تجار با چالش تخلیه و بارگیری کالا مواجه نشدند.

وی افزود: بنادر کشور طوری عمل کردند که تحریم‌ها تاکنون هیچ تاثیری بر روند تخلیه و بارگیری کالا نداشته و در شرایط فعلی روال طبیعی دنبال شده است.

عضو اتاق بازرگانی ایران ادامه داد: برای اینکه بنادر کشور فعال تر شوند و بتوان از ظرفیت‌های بالقوه آن استفاده کرد، توصیه می‌کنم سرمایه‌گذاران به سمت پسکرانه بنادر بروند.

احرامیان بیان کرد: پسکرانه بنادر فرصت خوبی برای توسعه فعالیت بخش خصوصی فراهم می‌کند. با سرمایه‌گذاری در این حوزه امکان صادرات کالا با شرایط بهتری فراهم شده و از طرفی کارخانه‌هایی که با مشکل کمبود آب مواجه هستند پسکرانه بنادر به رونق بخشی فعالیت‌های آنان کمک می کند.

وی تاکید کرد: بخش خصوصی همیشه آماده سرمایه‌گذاری در بنادر کشور و سایر بخش‌های سودده بوده است. در این میان حمایت سازمان بنادر و دریانوردی می‌تواند به توسعه سرمایه‌گذاری و استقبال سرمایه‌گذاران منجر شود.

عضو اتاق بازرگانی ایران در پایان گفت: بخش خصوصی در توسعه بنادر کوچک می تواند نقش موثری داشته باشد. بنادر کوچک برای سرمایه‌گذاری‌های تخصصی بسیار مناسب بوده و می‌توان این کار را بر اساس تجربیاتی که در سایر کشورها وجود دارد پیاده‌سازی کرد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.