تعداد بازدید : ۹۷۲
کد خبر : ۱۹۲۲۰۱
مدیر تعالی سازمانی و کیفیت ویتانا در گفت‌وگو با بورس نیوز خبر داد:
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
تدوین استانداردهای جدید و تمرکز بر روی نوآوری محصول، به رشد بازار های صادراتی کمک می کند.

حمیدرضا قاسم زاده مدیرتعالی سازمانی و کیفیت گروه صنعتی ویتانا در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز گفت: شرکت ویتانا یک شرکت با قدمت 60 ساله است. ما در ویتانا به دنبال نهادینه کردن تعالی سازمانی و کیفیت هستیم.

وی ادامه داد: ما دنبال این هستیم علاوه بر نوآوری محصول، در بخش تحقیقات نوآوری های بدیع انجام دهیم، نوآوری هایی که شاید در سطح کشور و دنیا تا به حال رخ نداده باشد.

قاسم زاده تاکید کرد: کیفی سازی و نوآوری در ویتانا به صورت کاملا سیستماتیک رخ خواهد داد. ما بازارهای هدف را شناسایی  کرده و سپس تحقیقات بازار را در مورد آن کشور آغاز میکنیم.

وی تصریح کرد: ما بر این عقیده هستیم که نوآوری نقش مهمی در توسعه فعالیت ها دارد همچنین در کنار آن فرهنگسازی نیز اثرگذار است.

مدیرتعالی سازمانی و کیفیت گروه صنعتی ویتانا در پایان افزود: ورود به بازارهای جهانی بدون استقرار سیستم های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی امکان پذیر نیست به همین دلیل از ابتدای سال 2019 شروع به پیاده سازی استاندارد جدید برای بهبود کیفیت و رسیدن به بازار های جهانی کردیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: