تعداد بازدید : ۱۲۲۱
کد خبر : ۱۹۲۲۰۲
مدیر صادرات این بیسکوئیت‌ساز به بورس‌نیوز خبر داد:
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
سهم صادراتی این شرکت از کل فروش تا یک سال پیش، تنها 3 درصد بود و در یکسال اخیر به 20 درصد افزایش یافت و در برنامه ی دوساله به 40 درصد ارتقا می یابد.

مهدی گیلی مدیر صادرات گروه صنعتی ویتانا در گفت‌وگو با خبرنگار بورس نیوز در مورد برنامه های صادراتی ویتانا گفت: شرکت ویتانا با برخورداری از برند با ارزشی که دارد و به دلیل کیفیت محور بودن می تواند بازار های صادراتی خوبی به دست آورد.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه توسعه شرکت، ظرفیت تولید در ویتانا 9 برابر می شود و این فرصت را به ما می دهد که برای صادرات برنامه منسجم تری داشته باشیم.

گیلی با تاکید بر این مطلب که در گذشته ظرفیت های ما در داخل کشور به راحتی جذب می شد افزود: اما با افزایش ظرفیت ها این فرصت برای ما فراهم  می شود که در بازار صادراتی کمی فعال تر عمل کنیم. ما در بازارهای منطقه حضور خوب و پررنگی داریم و در بازارهای منطقه ای مانند عراق و افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس حضور ویتانا پررنگ بوده است و در حال حاضر به فکر عمق بخشیدن به آن بازار و افزایش فروش هستیم.

مدیر صاردات گروه ویتانا خاطرنشان کرد: سابق بر این به بازارهایی مانند کانادا، استرالیا و آمریکا نیز صادرات داشتیم اما در حال حاضر به دلیل تحریم ها با بازار آمریکا مشکل داریم اما؛ به کانادا و استرالیا صادرات ادامه دارد.

وی افزود: در برنامه های توسعه ای ما کشورهای آفریقایی نیز وجود دارند و به صورت جدی مشغول کار تحقیقاتی بر روی این بازار هستیم . در آینده نزدیک در بازارهای آفریقایی هم حضور بسیار خوبی خواهیم داشت.

گیلی دلیل موفقیت احتمالی ویتانا در بازار قاره سیاه را بسته بندی مناسب محصولات، قیمت های رقابتی و کیفیت خوب تولیدات ویتانا دانست و افزود: پیش بینی ما از این بازار جدید کاملا مثبت است.

وی به حضور برند ویتانا در چین اشاره کرد و گفت: ما توانستیم در همین مدت کوتاه محموله های خوبی به این کشور صادر کنیم. پیش بینی ما این است که در بازه زمانی میان مدت بتوانیم  در بازار چین به ظرفیت خوبی برای صادرات محصول دست پیدا کنیم. روی هم رفته برنامه ما در صادرات خیلی منسجم است و بنا داریم که تا بتوانیم ظرفیت های جدید را به بازارهای صادراتی عرضه کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: