تعداد بازدید : ۷۹۰
کد خبر : ۱۹۲۲۳۱
عملکرد این سرمایه‌گذار زیر ذره‌بین رفت؛
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
بر اساس گزارش عملکرد حسابرسی نشده، افزایش سود زیرمجموعه‌ها در سال مالی۱۳۹۷، اصلی‌ترین دلیل افزایش در حدود ۲۴۰میلیارد ریالی سرمایه‌گذاری توکا فولاد بوده است.

افزایش سود این سرمایه‌گذاری در سال مالی 1397

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس گزارش عملکرد حسابرسی نشده، افزایش سود زیرمجموعه‌ها در سال مالی۹۷، اصلی‌ترین دلیل افزایش در حدود ۲۴۰میلیارد ریالی سرمایه‌گذاری توکا فولاد بوده است.

بیش از ۹۵درصد از درآمدهای شناسایی شده این شرکت سرمایه‌گذاری در سال۹۷ مربوط به افزایش درآمدهای ناشی از سود سهام شرکت‌های زیرمجموعه بوده که بر مبنای جدول ذیل سهم شرکت‌های توکاریل، حمل‌ونقل توکا، فرآورده‌های نسوز آذر و توکا در این میان پررنگ‌تر بوده است.

افزایش سود این سرمایه‌گذاری در سال مالی 1397

لازم به ذکر است، این شرکت در سال مالی ۹۷، بیش از ۵۵۲میلیارد ریال درآمد از محل سود زیرمجموعه‌ها و در حدود ۵۱میلیارد ریال درآمد از سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها شناسایی کرده که در مقایسه با سال مالی۹۶، رشدی ۲۷۰میلیارد ریالی و ۷۸درصدی را به ثبت رسانده است.

در مجموع این شرکت با تحقق ۵۲۱میلیارد ریال سود خالص در سال۹۷، رشدی ۸۴درصدی را در مقایسه با ۲۸۳میلیارد ریال سال۹۶ را برای سهامدارنش به ارمغان آورده است.

فردوسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
سلام. فکر میکنم بد نباشه شما هم یه مطلبی در باره نارضایتی سهامداران نسبت به تغییر وضعیت بازار پایه و ضرر و زیان چند صد میلیاردی که در این دو روز اری به مردم وارد شده منتشر کنید.
مدیر پایگاه شماره تماس لطف کنید تا دوستان با شما تماس بگیرند

بورس نیوز، همیشه منتظر صدای سهامدار است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: