تعداد بازدید : ۷۹۹
کد خبر : ۱۹۲۴۵۹
مدیر طراحی، مهندسی و ساخت برق و الکترونیک:
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
تعامل و همكاري با شركت‌هاي دانش‌بنيان و شركت‌هاي قطعه‌سازي مرتبط با برق و الكترونيك در ماه‌هاي اخير يكي از فعاليت‌هاي اصلي ساپكو بوده و اين روند با جديت ادامه دارد. هدف سطح تامين تجهيزات برقي در سال جاري 45 درصد است.

هدف سطح تامين تجهيزات برقي در سال جاري 45 درصد است

به گزارش بورس نیوز، مهرداد الياسي اظهار کرد: تعامل و همكاري با شركت‌هاي دانش‌بنيان و شركت‌هاي قطعه‌سازي مرتبط با برق و الكترونيك در ماه‌هاي اخير يكي از فعاليت‌هاي اصلي ساپكو بوده و اين روند با جديت ادامه دارد. هدف سطح تامين تجهيزات برقي در سال جاري 45 درصد است.

وي ادامه داد: رويكرد تمامي خودروسازان جهان در حال حاضر بهره‌گيري هر چه بيشتر از برق و الكترونيك در بخش‌هاي مختلف خودرو بوده و ايران خودرو نيز اهداف و برنامه‌هاي خود را در اين مسير قرار داده و همكاري‌هاي تنگاتنگي با شركت‌هاي دانش‌بنیان دارد.

مدیر طراحی، مهندسی و ساخت برق و الکترونیک تاكيد كرد: حدود 15درصد از سهم توليد خودروهاي توليد شده در ايران خودرو را قطعات برق و الكترونيك تشكيل مي‌دهد. ما در مدت زمان كوتاهي توانستیم در این بخش طبق استانداردهای روزدنیا به خودکفایی برسیم.

وی خاطرنشان کرد: درباره بخش‌هاي مختلف برق و الكترونيك خودرو برنامه‌هاي مدونی مثل طرحي و تامين قطعات و تجهيزاتي مانند سيستم كمكي راننده (ADAS) است.

مدیر طراحی، مهندسی و ساخت برق و الکترونیک گفت: در بخش نرم‌افزاري مربوط به برق و الكتريك خودرو شركت‌هاي دانش‌بنيان موفقي در ايران فعال هستند كه شركت ساپكو با همه اين شركت‌ها همكاری خوبي دارد. اگر چه در حوزه سخت‌افزاري هنوز در ابتداي راه هستيم و در اين بخش تلاش‌هاي مضاعفي در دستور كارمان قرار دارد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: