تعداد بازدید : ۶۴۰
کد خبر : ۱۹۲۴۶۵
رئیس جمهور:
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
رئیس جمهور کشورمان گفت: ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسید و امروز هیچ کسی تردید ندارد که مقصر اصلی آمریکاست.

ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسیده است

به گزارش بورس نیوز، رییس جمهور در جلسه امروز هیات دولت اظهار کرد: اینکه وزیرخارجه یک کشور اروپایی به ایران می‌آید و به صراحت می‌گوید امریکایی‌ها در این مسیر خطا کرده‌اند نکته مهمی است. آمریکایی‌ها راه را اشتباه رفته‌اند و حتی یک کشور اروپایی متحد امریکا می‌گوید که امریکا اشتباه کرده و راه را غلط رفته است.

وی تصریح کرد: وزیر خارجه در ملاقات با من می‌گوید هر کس تاریخ ایران را بداند و بشناسد می‌داند که فشار حداکثری هیچ تاثیری برمردم ایران نمی‌گذارد این افتخاری برای ملت ایران است یعنی دیگران هم به عظمت ملت ایران اعتراف و به مقاومت این ملت افتخار می‌کنند و آن‌ها هم می‌دانند راهی که متحدشان برگزیده، اشتباه بوده است.

رئیس جمهور ادامه داد: ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسید و امروز مردم ما از ۶ ماه پیش و یکسال پیش آرامش بهتری دارند. همه مسئولان و مردم نظر واحد و متحدی درباره آمریکا دارند و امروز هیچ کسی تردیدی ندارد که مقصر اصلی آمریکاست.

حجت الاسلام حسن روحانی گفت: امروز متحدان آمریکا هم به مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر فشارها افتخار می‌کنند و بدون تردید ما با همدلی و وحدت، بدخواهان را به پای میز حق، میز عدل، میز مذاکره و میز منطق می‌کشانیم و وادار خواهیم کرد که اشتباه خود را بپذیرند، البته مقداری از حرف‌های بی حساب خود برگشته‌اند، ولی باز هم برخواهند گشت.

رئیس جمهور گفت: مردم مطمئن باشند دولت با همه توان از منافع ملی و رفاه ملت ایران دفاع خواهد کرد و انشاء الله در ملاقات‌هایی که امروز با مقامات خارجی داریم و همچنین در ملاقات‌هایی که در حاشیه برگزاری دو اجلاس شانگ‌های و سیکا برگزار می‌شود از حقوق مردم دفاع می‌کنیم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: