کد خبر : ۱۹۲۹۲۵
۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۱۴۴ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ کاهش ۲۲ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش بورس نیوز، شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران با سرمایه ۲ هزار و ۳۷۷ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۳۴۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۴۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۲۲ درصد کاهش داشته است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت، نسبت به گزارش حسابرسی نشده، ۵ درصد کاهش سود به سبب کاهش سایر درآمدهای عملیاتی مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۳۲۴ میلیارد و ۲۱۲ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

«خاهن» در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۶۸ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۸۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: