کد خبر : ۱۹۲۹۹۰
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: تا آنجاییکه در حدود اختیارات بانک صنعت و معدن باشد برای استفاده بهینه از منابع مالی حداکثر همکاری های لازم انجام می شود.
 به گزارش بورس نیوز ، در این بازدید که به منظور مشاهده روند پیشرفت پروژه و تسهیل امور مرتبط صورت گرفت، حسین مهری، مدیرعامل بانک صنعت و معدن با تشکر از اقدامات انجام شده، تاکید کرد تا آنجاییکه در حدود اختیارات بانک صنعت و معدن باشد برای استفاده بهینه از منابع مالی حداکثر همکاری های لازم انجام می شود.

در این بازدید سکینه الماسی، نماینده کنگان، دیر، جم و عسلویه نیز با بیان برخی از مشکلات عمده منطقه و مشخصاً پروژه پتروشیمی صدف عسلویه از مدیرعامل بانک صنعت و معدن درخواست همکاری بیشتر و جدی تر کرد و گفت تکمیل پروژه های پتروشیمی ، زمینه اشتغال زایی و تولید در منطقه را فراهم می کند . 

در ادامه مجتبی فلاح خورسند، مدیرعامل این شرکت گزارش کاملی از روند پیشرفت طرح ، اقدامات صورت گرفته و برنامه های آتی به حضار ارائه کرد. 

شایان ذکر است در ادامه عبدالنبی یوسفی فرماندار عسلویه، حسن ابارشی مدیرعامل صرافی بانک صنعت و معدن، دکتر خسرو رحمتی نماینده سهامدار از سایت پتروشیمی صدف عسلویه بازدید نمودند .
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت حفاری شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ برگزار می‌شود.
تطبیق اساساسنامه

تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.

" قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از زمانبندی پرداخت سود خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: