کد خبر : ۱۹۳۰۹۲
رئیس اتحادیه کارگران قرادادی و پیمانی گفت:
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
رئیس اتحادیه کارگران قرادادی و پیمانی گفت: در اجلاس سال جاری سازمان جهانی کار بر اهمیت آینده کار و ظهور مشاغل جدید تاکید شد. بنابر این نمی‌توانیم از مشاغل جدید با سبک و سیاق جدید فاصله بگیریم.

به گزارش بورس نیوز، فتح اله بیات اظهار کرد: در آینده نزدیک به اجبار باید مشاغل جدید را بپذیریم و هرقدر مقاومت کنیم ناگزیریم مشاغل جدید را بپذیریم، زیرا دنیا مثل دهکده جهانی بوده و باید خود را با اتفاقاتی که در آن می‌افتد وفق دهیم و به سمتی برویم که جهان درحال حرکت است.

وی افزود: در اجلاس سال جاری سازمان جهانی کار بر اهمیت آینده کار و ظهور مشاغل جدید تاکید شد. بنابر این نمی‌توانیم از مشاغل جدید با سبک و سیاق جدید فاصله بگیریم. زیرا کسب و کارها با شیوه‌ای جدید در حال پیشروی هستند که ما باید خود را به آنها نزدیک کنیم تا بتوانیم وارد دنیای رقابتی شویم.

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی ادامه داد: مشاغل سنتی شاید قدیمی باشند ولی در فرهنگ و آداب و رسوم کهن و اصیل ایرانی نقش مهمی داشته و نمی‌توان آنها را به فراموشی سپرد؛ در عین حال که باید مشاغل سنتی و قدیمی خود را حفظ کنیم، به استقبال مشاغل جدید برویم.

بیات گفت: سرعت دسترسی به اطلاعات با رشد فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی به شدت افزایش یافته و بسیاری از نیازمندی‌های انسان را تحت تأثیر فناوری‌های روز قرار داده است؛ بنابر این برای حضور در بازارهای جهانی و رقابتی ناچاریم که مشاغل جدید را بپذیریم و جوانان و فارغ التحصیلان خود را با آموزش‌ها و مهارتهای جدید و به روز آشنا کنیم

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت حفاری شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ برگزار می‌شود.
تطبیق اساساسنامه

تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.

" قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از زمانبندی پرداخت سود خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: