تعداد بازدید : ۵۳۲
کد خبر : ۱۹۳۱۲۳
در دوره مالی منتهی به 97 اتفاق افتاد؛
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
مبلغ ۲۳ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۶۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۴۲ درصد افزایش داشته است.

به گزارش بورس نیوز، شرکت مهندسی حمل‌ونقل پتروشیمی با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت مهندسی حمل‌ونقل پتروشیمی در دوره یاد شده، مبلغ ۲۳ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۶۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۴۲ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۰۵میلیارد و ۲۳ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

«حپترو» در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۳ میلیارد و ۳۶۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۱۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

شرکت مهندسی حمل‌ونقل پتروشیمی در صورت های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ ۲۲۳ ریال و سود خالص را مبلغ ۵۱ میلیارد و ۶۶ میلیون ریال اعلام کرده است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

سهامداران "کویر" دور هم جمع می شوند

شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند.

مجمع "کایتا" برگزار شد

شرکت ایتالران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ مجمع عمومی را برگزار کرد.

ترکیب هیات مدیره "غگلستا" تغییر کرد

جمع عمومی فوق العاده شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ برگزار شد.

انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع "زکشت"

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: