کد خبر : ۱۹۳۱۲۹
فعال اقتصادی در بخش صادرات فرآورده‌های نفتی:
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
فعال اقتصادی در بخش صادرات فرآورده‌های نفتی گفت: ما در تحریم‌های گذشته نیز مشکل فروش نفت داشتیم. در وضعیت فعلی با تحریم‌های سخت‌تری روبرو هستیم و این بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش بورس نیوز، سیدحمید حسینی، اظهار کرد: این روزها منتقدان وزارت نفت طوری سخن می‌گویند که شخصی که اطلاعات کاملی از حوزه صنعت نفت داشته باشد متوجه می‌شود این افراد یا از روی بی‌اطلاعی و یا غیرمنصفانه مباحث خود را بیان می‌کنند.

وی افزود: ما در تحریم‌های گذشته نیز در فروش نفت مشکلاتی داشتیم. در وضعیت فعلی با تحریم‌های سخت‌تری روبرو هستیم و این بر کسی پوشیده نیست. امروز روابط پولی و بانکی ما با دیگر کشورها مثل تحریم‌های گذشته نیست، کشتی‌های ما کاملا ردگیری شده و متاسفانه بیشتر خبرگزاری‌ها نیز علیه وزارت نفت فعالیت می‌کنند.

این فعال اقتصادی ادامه داد: کرد: کارهای بزرگی در وزارت نفت انجام می‌شود که به دلیل شرایط تحریمی قابل بیان نیست. به نظرم اینکه وزیر نفت را در شرایط فعی تحت فشار قرار دهیم کار درستی نیست.

وی تاکید کرد: امروز دستگاه‌های نظارتی و اطلاعاتی در همه سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور حضور دارند. اگر تخلفی صورت گرفته باشد این دستگاه‌ها ورود می‌کنند.

حسینی گفت: اینکه گفته می‌شود جریان سازمان‌یافته‌ای در وزارت نفت به‌دنبال کارشکنی است غیرمنطقی بوده و به نظرم این حرف ها از سردلسوزی و کارشناسی گفته نمی‌شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.