کد خبر : ۱۹۳۱۳۹
در دوره یک ماهه منتهی به خردادماه انجام شد؛
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
شرکت کویر تایر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۴۹۱ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال درآمد داشته است.

به گزارش بورس نیوز، شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج فارس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۳۰ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال درآمد داشته است.

«حفارس» براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۳۳۱ میلیارد و ۹۹۸ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۱۹ درصدی را نشان می‌دهد.

شرکت پتروشیمی خراسان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود یک میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال درآمد داشته است.

«خراسان» براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۳ میلیارد و ۸۲ میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از افزایش ۱۰۲ درصدی دارد.

شرکت لعابیران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۳۳ میلیارد و ۲۰۶ میلیون ریال درآمد داشته است.

«شلعاب» براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۸۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال درامد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۶۰ درصدی را نشان می‌دهد.

شرکت کویر تایر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۴۹۱ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال درآمد داشته است.

«پکویر» براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ یک هزار و ۶۸۶ میلیارد و ۱۸۴ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از رشد ۳۲ درصدی دارد.

شرکت داده‌پردازان ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۲۱ میلیارد و ۵۷ میلیون ریال درآمد داشته است.

«مداران» براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۵۰۹ میلیارد و ۹۳۵ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۲۱۴ درصدی را نشان می‌دهد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: