تعداد بازدید : ۵۹۴
کد خبر : ۱۹۳۲۰۱
رد احتکار خودرو از سوی نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس:‌
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس ضمن رد موضوع احتکار خودرو توسط خودرو سازان تاکید کرد:کسری قطعات خودرو‌های موجود در پارکینگ خودروسازان نیازمند نقدینگی است و مجلس شورای اسلامی حامی تولید است و از آن حمایت می‌کند.
به گزارش بورس نیوز، فریدون احمدی نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جهاد خودکفایی که برای تولید قطعات پیشرفته در ایران خودرو شکل گرفته تصمیم هوشمندانه‌ای جهت مقابله با تحریم‌های آمریکا و کاهش وابستگی ارزی است، گفت: مشارکت شرکت ها‌ی دانش بنیان در طرح جهاد خودکفایی قطعات پیشرفته خودرو باعث تسریع در روند این امر می‌شود.

وی از آمادگی وحمایت مجلس شورای اسلامی از خودروسازان کشور برای تحقق بومی سازی قطعات پیشرفته خودرو خبر داد و اظهار کرد: شرکت‌های دانش بنیان به عنوان بازوی قدرتمند صنعت خودروی کشور برای بومی سازی این قطعات هستند و دراین زمینه گام‌های تازه‌ای برداشته اند.

احمدی ضمن رد موضوع احتکار خودرو توسط خودرو سازان تاکید کرد: کسری قطعات خودرو‌های موجود در پارکینگ خودروسازان نیازمند نقدینگی است و مجلس شورای اسلامی حامی تولید است و از آن حمایت می‌کند.

نماینده مردم زنجان در عین حال اظهارداشت: خودروسازان باید با حفظ کیفیت و احترام به مشتری خودرو‌های ناقص را تکمیل و تحویل مشتریان بدهند.

وی اظهار امیدواری کرد مسوولان با حمایت اصولی از صنعت خودروی کشور زمینه‌های رشد و توسعه زیر ساخت این صنعت را در دوران رونق تولید و خودکفایی با هدف مقابله با تحریم آمریکا بیش از پیش فراهم سازند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: