کد خبر : ۱۹۳۲۹۰
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران گفت:
۱۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران گفت: در سال‌های اخیر پروژه‌های پژوهشی و تجاری‌سازی محصولات، دستاوردها و موضوعات فن‌بازار صنعت گاز با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان اجرایی شده که همه این فعالیت‌ها در راستای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان به عنوان رکن اصلی اقتصاد مقاومتی هستند.

به گزارش بورس نیوز، سعید پاک‌سرشت در بازدید از فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی و مرکز رشد و فناوری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد، اظهار کرد: اقدام‌های علمی و اجتماعی پالایشگاه خانگیران مانند برگزاری نخستین نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی شهرستان سرخس، نشان‌دهنده توجه به مردم بومی، خانواده‌های کارکنان و اجرای مسئولیت‌های اجتماعی پالایشگاه است.

وی افزود: راه‌اندازی این مجموعه ایده‌ای نو و تفکری بلند است که نشان‌دهنده توجه به عناوین پژوهشی است. این مرکز محلی برای جذب نوآوری‌ها و خلاقیت‌ مجموعه‌های کوچکی است که خارج از سازمان فعالیت می‌کنند.

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: شناسایی ظرفیت‌های شهرستان سرخس، ضرورت داشته و این اقدام موجب حمایت از توان شرکت‌های دانش‌بنیان است و افزایش اشتغال‌زایی در منطقه را به همراه خواهد داشت.

پاک سرشت گفت: در سال‌های اخیر پروژه‌های پژوهشی و تجاری‌سازی محصولات، دستاوردها و موضوعات فن‌بازار صنعت گاز با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در قالب پارک‌های علم و فناوری اجرایی شده که همه این فعالیت‌ها در راستای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان به عنوان رکن اصلی اقتصاد مقاومتی هستند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد

مجمع عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" پاسا " دست به جیب شد

شرکت ایران یاسا تایر و رابر از زمان پرداخت سود خبر داد.
پرداخت سود

پرداخت سود " قیستو " از آخرین ماه پاییز

شرکت قند بیستون از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " ثالوند " با محور سرمایه به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران " دهدشت " به مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی دهدشت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: