کد خبر : ۱۹۳۴۴۵
مدیرعامل کارگزاری تدبیرگران فردا در گفت و گو با بورس نیوز عنوان کرد
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
دعوا بر سر کرسی‌های هیئت مدیره شرکت «گل‌گهر» بالا گرفته و دو شرکت بورسی «سرمایه‌گذاری امید» و «فولاد مبارکه» به دنبال به دست گرفتن قدرت در این شرکت هستند.

«فولاد» مکمل «گل گهر»/ برگزاری مجدد مجمع امری قانونی نیست

به گزارش بورس نیوز، گویا دعوا بر سر کرسی‌های هیئت مدیره شرکت «گل‌گهر» بالا گرفته و دو شرکت بورسی «سرمایه‌گذاری امید» و «فولاد مبارکه» به دنبال به دست گرفتن قدرت در این شرکت هستند.

در همین خصوص محسن رحمتی، مدیرعامل کارگزاری تدبیرگران فردا در گفت و گو با خبرنگار بورس‌نیوز گفت : هر دو شرکت «و امید» و «فولاد» رقابتی تنگاتنگ دارند، «گل گهر» شرکتی است که از نظر بنیادی در وضعیت خوبی قرار دارد و فولاد مبارکه هم به زنجیره تامین محصولات گل‌گهر نیاز دارد ، بنابراین اگر این معامله صورت گیرد هم «فولاد» می تواند زنجیره کاملی از محصولات فلزی خود را کامل کند ، هم «کل گهر» یک خریدار خیلی خوب و ثابت برای مشتریانش دارد.

این کارشناس بازار سرمایه در رابطه با برگزاری و انتخابات مجدد مجمع اظهار داشت: وقتی یک بار مجمع به طور کامل برگزار شده و اعضا انتخاب شده اند و همه مراحل طی شده ، تکرار این کار امری قانونی به نظر نمی‌رسد ولی احتمال میرود یک استثنا یا یک بند قانونی حتما پیدا شده است که تکرار اتفاق می افتد. در نهایت اطلاعات در این زمینه کامل نیست و نمی توان براساس این اطلاعات نظری قطعی داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "قشهد" ۷۷۰ ریال سود گرفتند

مجمع عمومی شرکت شهد در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وآداک" از مجمع سودی نگرفتند

مجمع عمومی شرکت نوسازی و ساختمان تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ برگزار شد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "تنوین" با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: