کد خبر : ۱۹۳۵۵۹
عضو هیات رییسه انجمن قیر ایران در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
حتی اگر به دلیل مشکلات و محدودیت های تحریم ها ناچار به عرضه محصول با قیمت پایین تر باشیم، تخفیف ۳۰ تا ۴۰ دلاری منطقی است؛ نه ۱۲۰ دلاری! اصلاح قیمت قیر مهمترین استراتژی انجمن قیر خواهد بود.
به گزارش بورس نیوز، «تولیدکنندگان قیر» هم صاحب انجمن صنفی شدند.

حسن تاجیک عضو هیات رییسه موسس انجمن تولیدکنندگان قیر در گفتگو با بورس نیوز ضمن اعلام این خبر بیان کرد: انجمن قیر ایران با ۶۸ عضو اولیه تشکیل و به ثبت رسیده و ضمنا هیات مدیره نیز انتخاب شده است. 

وی افزود: هدف اصلی از تشکیل انجمن قیر ایران، حفاظت و صیانت از کیفیت و کمیت قیر است. قیر ایران ۶۰ تا ۱۲۰ دلار کمتر از قیمت های جهانی است و امیدواریم فاصله قیمت قیر ایران با قیمت های جهانی کاهش یابد. حتی اگر به دلیل مشکلات و محدودیت های تحریم ها ناچار به عرضه محصول با قیمت پایین تر باشیم، تخفیف ۳۰ تا ۴۰ دلاری منطقی است؛ نه ۱۲۰ دلاری! اصلاح قیمت قیر مهمترین استراتژی انجمن قیر خواهد بود.


فعال صنعت قیر تصریح کرد: برخی تولیدکنندگان قیرهای کم کیفیت هم مجوز عرضه در بورس کالا را دارند. اصلاح کیفی قیر نیز از اهداف اصلی انجمن است.

تاجیک در ادامه با اشاره به کاهش تولید نفت کوره ۱۸۰ توسط پالایشگاه ها گفت: با تغییراتی که در عرضه پالایشگاه ها صورت گرفته، حجم تولید قیر در کشور تا حدود ۲ میلیون تن افزایش خواهد یافت. رسالت انجمن این است که با همدلی و هماهنگی بین اعضای انجمن، بازاری برای فروش مازاد قیر تولیدی شناسایی گردد. با این شرایط، چشم انداز روشنی برای صنعت قیر کشور متصور هستیم.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کگاز " در آبان ماه سود نمی دهد

گروه صنایع شیشه و گاز از تغییر زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " بمیلا " در آبان ماه در هفته آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد برگزار می‌شود.
گردهمایی

گردهمایی " ختراک " با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵برگزار می شود.
سوددهی

سوددهی " ثنام " از ماه آینده آغاز می شود

شرکت نام آوران مهندسی از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: