تعداد بازدید : ۴۳۹
کد خبر : ۱۹۳۶۲۲
سود 411 ریالی به ازای هر سهم بیمه دی در سال۹۷؛
۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
سود ناخالص فعالیت های بیمه ای قبل از محاسبه سود سرمایه‌گذاری‌ها با افزایش ۸درصدی نسبت به سال قبل از آن به ۱.۰۳۸میلیارد ریال رسیده است.

رشد سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها، عامل اصلی افزایش سود شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت بیمه دی در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه سال 1397 با رشد سودآوری همراه بوده و عملکرد مالی این شرکت در سال گذشته منجر به تحقق سود خالص 1.028 میلیارد ریالی و معادل 411 ریال به ازای هر سهم شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 41 درصدی را نشان می‌دهد.

عامل اصلی رشد سودآوری شرکت در سال گذشته را می‌توان به افزایش بیش از 260 میلیارد ریالی سود ناشی از سرمایه‌گذاری‌های شرکت از محل ذخایر فنی عنوان کردکه این سرفصل درآمدی در سال 97 با رشد بیش از 150 درصدی در مقایسه با سال 96 به مبلغ 444 میلیارد و 720 میلیون ریال محقق شده است.

رشد سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها، عامل اصلی افزایش سود شرکت

لازم به ذکر است که بخش مهمی از درآمد سرمایه‌گذاری‌های شرکت از محل سود ناشی از فروش سهام شرکت‌های سرمایه‌پذیر صورت گرفته است و رشد محسوس آن به دلیل افزایش قابل توجه قیمت‌ها دربازار سرمایه در سال گذشته بوده است.

همچنین سود ناخالص فعالیت‌های بیمه‌ای قبل از محاسبه سود سرمایه‌گذاری‌ها با افزایش 8 درصدی نسبت به سال قبل از آن به 1.038 میلیارد ریال رسیده است. همچنین درآمد سرمایه‌گذاری شرکت از محل سایر منابع با رشد بیش از 70 درصدی به بیش از 162 میلیارد ریال رسیده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: