کد خبر : ۱۹۳۸۰۵
در دوره ۱۲ ماهه رقم خورد؛
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
این شرکت در دوره یاد شده، مبلغ ۴۵ میلیارد و ۱۲۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ کاهش ۶۶ درصدی داشته است.

بیش از 45 میلیارد ریال سود خالص «ثفارس»

به گزارش بورس نیوز، شرکت عمران و توسعه فارس با سرمایه یک هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت عمران و توسعه فارس در دوره یاد شده، مبلغ ۴۵ میلیارد و ۱۲۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ کاهش ۶۶ درصدی داشته است.

این شرکت، افزایش ۴۶۱ درصدی هزینه‌های مالی و همچنین کاهش ۸۲ درصدی درآمدهای غیر عملیاتی – درآمد سرمایه‌گذاری‌ها را از جمله دلایل عمده کاهش سود نسبت به دوره گذشته عنوان کرده است.

با احتساب زیان‌انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲۴۶ میلیارد و ۷۵۴ میلیون ریال زیان‌انباشته پایان دوره در حساب‌های این شرکت منظور شد.

«ثفارس» در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به شهریور ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۳۳ میلیارد و ۶۶۹ میلیون ریال زیان سود محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۳۴ ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

شرکت صنایع کاغذسازی ایران در صورت‌های مالی تلفیقی ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، سود هر سهم را مبلغ ۱۴ریال و سود خالص را ۳ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال اعلام کرده بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کگاز " در آبان ماه سود نمی دهد

گروه صنایع شیشه و گاز از تغییر زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " بمیلا " در آبان ماه در هفته آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد برگزار می‌شود.
گردهمایی

گردهمایی " ختراک " با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵برگزار می شود.
سوددهی

سوددهی " ثنام " از ماه آینده آغاز می شود

شرکت نام آوران مهندسی از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: