کد خبر : ۱۹۳۸۶۰
در هفته ای که گذشت؛
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
معامله‌گران شاهد انعقاد ۱۵ هزار و ۲۱۱ قرارداد آتی زیره سبز تحویل شهریور ۹۸ معادل ۱۵۲۱ تن محصول بودند و ارزشی بیش از ۶۵۶ میلیارد و ۲۱۵ میلیون ریال را به ثبت رساندند.

به گزارش بورس نیوز، در جریان معاملات هفته گذشته بازار مشتقه در بورس کالای ایران، معامله گران در مجموع ۶ سررسید فعال، ۳۲۳ هزار و ۲۳۴ قرارداد آتی زعفران و زیره سبز را به ارزشی بیش از ۴۴۳۵ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال منعقد کردند.

طی معاملات دوره مذکور، معامله‌گران شاهد انعقاد ۱۵ هزار و ۲۱۱ قرارداد آتی زیره سبز تحویل شهریور ۹۸ معادل ۱۵۲۱ تن محصول بودند و ارزشی بیش از ۶۵۶ میلیارد و ۲۱۵ میلیون ریال را به ثبت رساندند.

در هفته گذشته، تعداد ۲۲۴ هزار و ۴۶۵ قرارداد آتی زعفران نگین زعفران نیز برای تحویل در سررسید شهریور ۹۸ منعقد شد و ارزشی بیش از ۲۷۹۷ میلیارد و ۳۸۲ میلیون ریال را رقم زد.

همچنین، تعداد ۷۳ هزار و ۴۳۶ قرارداد آتی زعفران نگین برای سررسید مرداد ماه منعقد شد که ارزش این معاملات به رقمی حدود ۸۶۹ میلیارد و ۳۲۸ میلیون ریال بالغ شد.

۸۶۲۰ قرارداد آتی زعفران رشته ای تحویل تیرماه ۹۸ نیز در جریان معاملات هفته گذشته به ثبت رسید که ارزش معاملاتی حدود ۹۷ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال را در پی داشت.

معامله‌گران همچنین ۱۴۶۴ قرارداد آتی زعفران رشته ای را برای تحویل در مردادماه امسال منعقد کردند و ارزش معاملاتی نزدیک به ۱۴ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال را به ثبت رساندند.

در قرارداد آتی زعفران رشته‌ای تحویل تیرماه امسال نیز ۳۸ قرارداد منعقد شد که ارزش معامله این تعداد قرارداد رقمی نزدیک به ۳۸۳ میلیون ریال بود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد

مجمع عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" پاسا " دست به جیب شد

شرکت ایران یاسا تایر و رابر از زمان پرداخت سود خبر داد.
پرداخت سود

پرداخت سود " قیستو " از آخرین ماه پاییز

شرکت قند بیستون از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " ثالوند " با محور سرمایه به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران " دهدشت " به مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی دهدشت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: