تعداد بازدید : ۸۵۶
کد خبر : ۱۹۳۹۳۴
سود ۳۱۴ ریالی هر سهم این معدنی در سه ماهه نخست سال؛
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
جمع درآمد‌های عملیاتی شرکت در این دوره به ۳۱ هزار و ۳۶۸ میلیارد ریال رسیده و مقادیر فروش گندله به عنوان محصول اصلی شرکت در این دوره به میزان ۳ میلیون و ۲۰ هزار تن و با میانگین نرخ فروش هر تن ۸ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال به فروش رسیده است.
سود ۳۱۴ ریالی هر سهم «کگل» در سه ماهه نخست سال مالی/ رشد ۵۰ درصدی سود عملیاتی نسبت به فصل گذشته
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در دوره سه ماهه منتهی به پایان خرداد ماه سال جاری موفق به کسب سود خالص ۱۱ هزار و ۳۰۸ میلیارد ریالی و معادل ۳۱۴ ریال به ازای هر سهم شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد ۴۹ درصدی همراه بوده است.

همچنین در مقایسه عملکرد سه ماهه اول سال جاری با سه ماهه قبل از آن شاهد رشد بیش از ۵۰درصدی سود عملیاتی شرکت هستیم. در حالی که سود عملیاتی کسب شده در سه ماهه پایانی سال گذشته در حدود ۹.۰۰۰ میلیارد ریال محقق شده بود، در سه ماهه نخست امسال سود عملیاتی شرکت به مبلغ ۱۳ هزار و ۹۷۰ میلیارد ریال شناسایی شده است.

سود ۳۱۴ ریالی هر سهم «کگل» در سه ماهه نخست سال مالی/ رشد ۵۰ درصدی سود عملیاتی نسبت به فصل گذشته

جمع درآمد‌های عملیاتی شرکت در این دوره به ۳۱ هزار و ۳۶۸ میلیارد ریال رسیده است. 

مقادیر فروش گندله به عنوان محصول اصلی شرکت در این دوره به میزان ۳ میلیون و ۲۰ هزار تن و با میانگین نرخ فروش هر تن ۸ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال به فروش رسیده است.

همچنین در این دوره شاهد فروش صادراتی ۴۱۸ هزار تن کنسانتره سنگ آهن با متوسط نرخ ۷ میلیون و ۲۱۴ هزار ریال و همچنین فروش داخلی این محصول به میزان ۲۰۸ هزار تن و با میانگین نرخ هر تن ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال بوده‌ایم. 

شرکت برآورد کرده که در دوره ۹ ماهه باقیمانده سال جاری، ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تن گندله و ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تن کنسانتره در بازار‌های داخلی و صادراتی به فروش برساند. به این ترتیب در دوره سه ماهه سال جاری از لحاظ مقداری معادل ۲۰ درصد فروش گندله و ۱۵ درصد کنسانتره به فروش رسیده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: