تعداد بازدید : ۱۱۵۶
کد خبر : ۱۹۴۵۲۲
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانیان:
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانیان گفت: مجموعه پترول توانسته است سود خوبی را رقم بزند و فراتر از پیش بینی ها در مورد طرح های توسعه ایی، عمل کرده است.

پتروشیمی ایرانیان

رسول اشرف زاده در گفت و گو با بورس نیوز گفت: سال ۹۷ با تمام مشکلاتی که داشتیم، برای ما سال خوبی بود و در مجمعی که در روزهای آینده برگزار می‌شود خواهید دید که نسبت به گذشته ۱۱۵ درصد رشد سود داشته که بسیار قابل توجه است. 

وی افزود: باتوجه به اینکه ما شرکت توسعه‌ای هستیم، حدود ۲۵ درصد از این افزایش سود به دلیل مدیریت هزینه‌های مالی بود که خیلی برای ما حائز اهمیت است البته این بان معنی نیست که ما هزینه ها را کاهش دادیم بلکه توازن ایجاد کردیم. در همه ارکان که کنترل هزینه‌های مالی اعمال شد، توانستیم دستاورد خوبی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری پتروشیمی ایرانیان ادامه داد: ما در سال گذشته رکورد تولید را در صنعت پتروشیمی زدیم و پتروشیمی ایرانیان با ۱۰۹ درصد برنامه مقام اول را به دست آورد همچنین در اجرای طرح‌ها هم طبق قولی که دادیم راه اندازی پتروشیمی ایلام و لردگان در حال انجام است. 

اشرف زاده گفت: پتروشیمی ایلام در بخش شیرین سازی و خوراک وارد فرایند شده و تا پایان آبان ماه پلی پروپیلن تولید می‌کند. لردگان هم سرویس‌های جانبی، آمونیاک و اوره در حال انجام است که تا آذرماه در مدار تولید قرار می‌گیرد و ما امسال رسما شاهد افتتاح دو طرح ملی خواهیم بود این طرح‌های در مناطق  کمتر توسعه یافته قرار دارند و جزو اتفاقات خوب سال 98 در صنعت پتروشیمی خواهند بود. 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: