تعداد بازدید : ۶۱۲
کد خبر : ۱۹۴۸۵۳
در مجمع عمومی مطرح شد؛
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
زیان انباشته پایان دوره بانک اقتصاد نوین نیز ۵هزار و ۸۳۶میلیارد ریال و زیان قابل تخصیص به مبلغ ۵هزار و ۸۳۶میلیون ریال رسیده است.
زیان انباشته «نوین» بیش از ۵هزار میلیارد ریال
به گزارش بورس نیوز، بانک اقتصاد نوین در تاریخ ۲۷مرداد۱۳۹۸ مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده خود را برگزار کرد.

این جلسه با دستور استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب هیات مدیره و ... برگزار شد.

زیان خالص این بانک یک هزار و ۹۵۹میلیارد ریال و زیان خالص هرسهم ۱۴۹ریال اعلام شده است. همچنین زیان انباشته پایان دوره آن نیز ۵هزار و ۸۳۶میلیارد ریال و زیان قابل تخصیص به مبلغ ۵هزار و ۸۳۶میلیون ریال رسیده است.

در مجمع عمومی عادی فوق‌العاده اصغر پورمتین، علیرضا بلگوری، ایمان فرجام نیا، مرتضی معیری حقیقی، غلامحسین احمدی، علی امانی و محمدعلی ایزدی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره انتخاب شدند.

«ونوین» در مجمع عمومی عادی سالانه خود اعلام کرده است که قصد دارد در سال مالی۱۳۹۸، راهکار‌هایی برای بهبود ساختار مصارف بانک پیدا کند. 

همچنین منایع پایدار با حداقل بهای تمام شده و تخصیص آن از طریق به کارگیری ظرفیت‌های موجود در بازار‌های موازی جهت کسب حداکثری بازدهی ممکن را جذب کند. علاوه بر این این بانک در نظر دارد از ظرفیت درآمد‌های غیرمشاع به خصوص کسب درآمد‌های کارمزدی استفاده کند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: