تعداد بازدید : ۷۹۱
کد خبر : ۱۹۴۹۴۲
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به بازداشت مدیران متخلف خودرویی و قندی و بانکی و پتروشیمی و...
سرو آب خنک برای مدیران متخلف/ بانک برج سپهر در راه بازار متشکل ارزی

به گزارش بورسنیوز، بحث بازداشت مدیران داغ ترین خبری است که در چند روز اخیر به وفور به گوش مان خورده است. حالا شنیده شده بعد از اینکه مدیران جاده مخصوص را برای خوردن آب خنک بردند، قصد دارند یکی از وزرا را هم سوال پیچ کنند و پول اضافه‌ای که از ۵۸۰ مشتری گرفته‌اند را پس دهند، تا درس عبرتی شود برای سایرین و شاید خودرو ارزان شود و مشکلات برطرف گردد. 

البته بعضی‌ها هم در گوشی گفتند این شلوغ بازی ها را باور نکنید که زیان ۶ ماهه خودرویی ها نقره داغ تان می کند و مجددا درخواست افزایش نرخ می کنند و... و بگرد تا بگردی! 

البته آب خنک فقط برای اهالی جاده مخصوص سرو نشده و تقریبا اکثر صنایع از قندی بگیر تا لبنی و بانکی و پتروشیمی و... به این میهمانی دعوت شده اند. این حجم از بگیر و ببند فقط یک چیز را در ذهن تداعی می کند، فساد گسترده در همه بخش های اقتصاد!

عزیزدردانه دایی 
در میان بازداشت شدگان نام عزیز دردانه یکی از آقایان هم به چشم می خورد. کسی که به لطف دیسیپلین نظامی پدر و صندلی چرمی بزرگ دایی جان، در چندین مجموعه از جمله یکی از بانک‌های ادغام شده، سمت مدیریتی داشته است.

شام و نهار هیچی؛ آفتابه لگن ۷ دست
بررسی‌ها نشان می‌دهد یکی از بانک های ادغام شده که خود را برتر از سایرین می دانست و معتقد بود اشتباه در فهرست ادغام قرار گرفته، در سال ۹۷ هزینه تبلیغات خود را ۱۱۲ درصد افزایش داد تا مانده حساب های مدت دارش فقط و فقط ۱.۲ درصد رشد کند! 

خبری از اهالی ساکنان برج سپهر
مدیرعامل بانک معروف برج سپهر هم خبر داده بدهی معوق این بانک به اهالی میرداماد به صفر رسیده و آمادگی حضور در بازار متشکل ارزی را دارند! سلام ما را به ایشان برسانید، بگویید شما که هیچ، قدم بدهکار هم روی چشم؛ اما کدام بازار؟؟ همان که هر هفته وعده اش را می دهند تا به بهانه راه اندازیش، نرخ دلار بالا نرود؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: