تعداد بازدید : ۶۲۸
کد خبر : ۱۹۵۵۶۹
در صورت‌های مالی ۳ ماهه نشان می دهد؛
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
این شرکت سود عملیاتی را ۴۲میلیارد و ۴۰میلیون ریال، سود خالص پس از کسر مالیات را ۴۵میلیارد و ۷۹۸میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲۲۴میلیارد ریال منتشر کرده است.

بیش از ۴۲میلیارد ریال سود عملیاتی «ولبهمن»

به گزارش بورس نیوز، شرکت بهمن لیزینگ در اطلاعات و صورت‌های مالی ۳ماهه خود سود هر سهم را ۴۴ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده سود عملیاتی را ۴۲میلیارد و ۴۰میلیون ریال، سود خالص پس از کسر مالیات را ۴۵میلیارد و ۷۹۸میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲۲۴میلیارد ریال منتشر کرده است.

«ولبهمن» در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص منابع و مصارف اعلام کرده که برای افزایش حد اعتباری و اخذ تسهیلات از بانک‌ها و با توجه به درجه اعتباری بسیار خوب شرکت در سیستم بانکی و همچنین عدم وجود هرگونه سابقه منفی در تعاملات با سیستم بانکی، میزان چک‌های اقساط تودیع شده در بانک‌ها و روابط حسنه شرکت با بانک‌های طرف مقابل پیش‌بینی شرکت مبنی بر پوشش منابع مورد نیاز از بانک‌ها جهت تامین منابع مالی در حوزه فعالیت خود است.

این شرکت در راستای فعالیت‌های شرکت و تحقق اهداف پیش بینی شده در سال۱۳۹۸ پیش‌بینی بر اخذ ۵۷۹میلیارد ریال تسهیلات و مبلغ ۳۷میلیارد و ۷۳۰میلیون ریال هزینه مالی شده است. علاوه بر این با توجه به ماهیت فعالیت لیزینگ که تابع مقررات بانک مرکزی در خصوص نرخ اعطای تسهیلات است، بنابراین تغییرات در این خصوص تابع تغییرات بخشنامه‌های اعلام شده از سوی بانک مرکزی خواهد بود.

«ولبهمن» قصد دارد در صورت تصویب معافیت شرکت‌های لیزینگ از قانون مالیات بر ارزش افزوده موجب کاهش بهای تمام شده کالا می‌شود که این امر موجب رشد فعالیت‌های عملیاتی لیزینگ می‌شود.

این شرکت در سایر برنامه‌های با اهمیت خود اعلام کرده که شرکت جهت گسترش فعالیت خود در حال بررسی ورود به عرصه بازار خودرو‌های دست دوم است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: