تعداد بازدید : ۶۷۲
کد خبر : ۱۹۵۵۶۹
در صورت‌های مالی ۳ ماهه نشان می دهد؛
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
این شرکت سود عملیاتی را ۴۲میلیارد و ۴۰میلیون ریال، سود خالص پس از کسر مالیات را ۴۵میلیارد و ۷۹۸میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲۲۴میلیارد ریال منتشر کرده است.

بیش از ۴۲میلیارد ریال سود عملیاتی «ولبهمن»

به گزارش بورس نیوز، شرکت بهمن لیزینگ در اطلاعات و صورت‌های مالی ۳ماهه خود سود هر سهم را ۴۴ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده سود عملیاتی را ۴۲میلیارد و ۴۰میلیون ریال، سود خالص پس از کسر مالیات را ۴۵میلیارد و ۷۹۸میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲۲۴میلیارد ریال منتشر کرده است.

«ولبهمن» در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص منابع و مصارف اعلام کرده که برای افزایش حد اعتباری و اخذ تسهیلات از بانک‌ها و با توجه به درجه اعتباری بسیار خوب شرکت در سیستم بانکی و همچنین عدم وجود هرگونه سابقه منفی در تعاملات با سیستم بانکی، میزان چک‌های اقساط تودیع شده در بانک‌ها و روابط حسنه شرکت با بانک‌های طرف مقابل پیش‌بینی شرکت مبنی بر پوشش منابع مورد نیاز از بانک‌ها جهت تامین منابع مالی در حوزه فعالیت خود است.

این شرکت در راستای فعالیت‌های شرکت و تحقق اهداف پیش بینی شده در سال۱۳۹۸ پیش‌بینی بر اخذ ۵۷۹میلیارد ریال تسهیلات و مبلغ ۳۷میلیارد و ۷۳۰میلیون ریال هزینه مالی شده است. علاوه بر این با توجه به ماهیت فعالیت لیزینگ که تابع مقررات بانک مرکزی در خصوص نرخ اعطای تسهیلات است، بنابراین تغییرات در این خصوص تابع تغییرات بخشنامه‌های اعلام شده از سوی بانک مرکزی خواهد بود.

«ولبهمن» قصد دارد در صورت تصویب معافیت شرکت‌های لیزینگ از قانون مالیات بر ارزش افزوده موجب کاهش بهای تمام شده کالا می‌شود که این امر موجب رشد فعالیت‌های عملیاتی لیزینگ می‌شود.

این شرکت در سایر برنامه‌های با اهمیت خود اعلام کرده که شرکت جهت گسترش فعالیت خود در حال بررسی ورود به عرصه بازار خودرو‌های دست دوم است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: