تعداد بازدید : ۶۲۹
کد خبر : ۱۹۵۹۲۰
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:
۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری دولت ۷۰ هزار میلیارد تومان از بودجه را تخصیص ندهد.

دولت ۷۰ هزار میلیارد تومان از بودجه را تخصیص نمی دهد

به گزارش بورس نیوز، غلامرضا تاجگردون در خصوص تصمیم دولت مبنی بر تنظیم ۳۸۶ هزار میلیارد تومان بودجه منابع و مصارف سال جاری به جای ۴۴۸ هزار میلیارد تومان اظهار کرد: این امر اصلاح بودجه‌ای نیست، در واقع این تغییر در مکانیزم تخصیص صورت گرفته که از اختیارات سازمان برنامه و بودجه محسوب می‌شود.

نماینده مردم گچساران و باشت در خانه ملت ادامه داد: در صورتی که سازمان برنامه و بودجه به دنبال این باشد که سقف بودجه افزایش پیدا کند یا بخواهد درآمد‌ها و منابع را جابجا کند، باید این موضوع در مجلس شورای اسلامی تحت بررسی قرار گیرد، اما در حال حاضر تخصیص‌ها در سقف بودجه پیش‌بینی شده، انجام خواهد گرفت.
وی بیان کرد: عملکرد فعلی سازمان برنامه و بودجه مانند زمانی است که می‌خواهد تنها ۸۰ درصد بودجه را تخصیص دهد و این مساله نیازی به ارجاع به مجلس ندارد.


رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری دولت ۷۰ هزار میلیارد تومان از بودجه را تخصیص ندهد.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.