تعداد بازدید : ۹۵۳
کد خبر : ۱۹۵۹۲۳
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:
۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: براساس گزارش‌های میدانی دریافتی، برخی از صاحبان خودرو باید در روز تا ۶ مرحله به پمپ بنزین‌ها مراجعه کنند.

به گزارش بورس نیوز، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در خصوص اینکه با آغاز اجرای طرح احیای کارت سوخت، سوخت‌گیری خودرو‌ها در هر مرحله به ۳۰ لیتر محدود شده، انتقاد و اظهار کرد: به نظرم همان افرادی که کارت سوخت را چند سال گذشته غیرفعال کردند امروز نیز به دنبال این هستند تا بتوانند بار دیگر کارت سوخت را حذف کنند.

نماینده مردم رشت در خانه ملت ادامه داد: قرار دادن سقف برای میزان سوخت‌گیری جزو اهداف احیای کارت سوخت نبوده و تخصیص فقط ۳۰ لیتر بنزین در هر مرحله سوخت‌گیری برای خودرو‌های سنگین مشکلات متعدد و صف‌های طویل ایجاد کرده است. حتی براساس گزارش‌های میدانی دریافتی، برخی از صاحبان خودرو باید در روز تا ۶ مرحله به پمپ بنزین‌ها مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: مگر می‌شود متولیان مجموعه پالایش و پخش بنزین ندانند با ۳۰ لیتر کار انجام نمی‌شود در حالی که هدف فعال کردن کارت سوخت درک درست از میزان مصرف و کاهش قاچاق سوخت است، باید پرسید اگر خودرو‌ها در روز یک یا چند بار سوخت‌گیری کند در مصرف و میزان قاچاق تغییری ایجاد می‌شود؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس دهم گفت: مجلس به این موضوع ورود خواهد کرد و دولت باید نسبت به آشفتگی ایجاد شده پاسخگو باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.