تعداد بازدید : ۴۸۰۰
کد خبر : ۱۹۵۹۳۴
مدیرعامل کارگزاری آینده نگرخوارزمی در گفتگو با بورس نیوز مطرح کرد:
۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
بازار سبزپوش روز‌های اخیر و رشد شاخص نشان از حرکت یک جریان نقدینگی مناسب به سمت بازار بورس دارد.

عرضه اولیه، میوه شیرین سرمایه گذاران نوپا/ رشد شاخص ادامه دارد

حسن قاسمی مدیرعامل کارگزاری آینده نگر خوارزمی ضمن بیان این مطلب به بورس نیوز گفت:عدم وجود رقیب در کنار بازار بورس عامل ورود نقدینگی به سمت بازار است. 
وی ادامه داد: فلزات، کامودیتی‌ها و مصارف جهانی وضعیت خوبی دارند و شرکت‌های کامودیتی محور (جدا از شرکت‌های کوچک) نیز به لحاظ قیمتی در شرایط مناسبی قرار دارند که همین عوامل برای ورود پول و رشد شاخص جذابیت ایجاد می‌کند. 
 
 
عرضه اولیه، میوه شیرین سرمایه گذاران نوپا/ رشد شاخص ادامه دارد

عرضه اولیه، میوه شیرین سرمایه گذار نوپا

این کارشناس بازار سرمایه در خصوص تاثیر عرضه‌های اولیه بر بازار گفت: با سرمایه گذاری بر عرضه اولیه ها، سهام دار با سرعتی مناسب، سود خود را دریافت می‌کند. همین امر موجب شده که توزیع زیاد آن‌ها ایجاد جذابیت کند. با این ویژگی، کسانی که در بورس نوپا هستند و طعم سرمایه گذاری را چشیده اند به سمت بازار جذب می‌شوند.

فضای رشد بازار مهیاست

قاسمی در پایان با اشاره به رشد ادامه دار شاخص اظهار داشت: ۵۰ درصد بازار را شرکت‌هایی تشکیل می‌دهد که با محصولات جهانی مرتبط هستند، برخی شرکت‌ها نیز در دوران تحریم افت فروش نداشتند که جای رشد دارند، با مطالب ذکرشده، بازار هم فضای رشد خود را مهیا ساخته است. شرکت‌های کامودیتی محور، خدماتی، PSP و پرداخت از جمله گزینه‌هایی هستند که این امکان رشد را تضمین می‌کنند.
تقی
United States
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
عرضه اولیه خوبه ولی به شرطی که تعداددسهمای که به هر کد اختصاص پیدا میکنه زیاد و چشم گیر باشه حداقل ۲۰۰۰ سهم و روی قیمت مناسبی کشف قیمت بشه بالای ۱۰۰۰تومن که اگر صد درصد رو هم تو کوناه مدت داد ارزش سرمایگذاری داشته باشه وگرنه این عرضه ها با این تعداد سهم و قیمت هیچ گونه ارزش مادی برای سهامدار نداره.
تو این عرضه ها نهایتا سهامدار ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار تومن سود کنه که این اصلا رقمی نیست
فقط مردم معتاد به گرفتن عرضه شدن الان همین نوری که انقدر دو سال سنگشو به سینه میزدن چقدر سود داد ؟ قرار بود ۵میلیون تومن عرضه بشه بعد شد ۲میلیون و نیم بعد گفتن تو رنج ۱۸۰۰تا۲۵۰۰آخرشم شد ۱۶۰۰ ب هر کد هم ۵۳۳سهم از اون ۱۰۰۰ سهمی که باید اختصاص پیدا کنه رسید بنظرم خیلی مضحکه و سازمان بورس باید نسبت به این مساله رسیدگی کنه
یه مساله دیگه هم اینکه در ماه حداقل۴عرضه بیاد ینی هفته ای ی عرضه
بنظرم اینجوری هم در کاهش نقدینگی کمک میشه و پول مردم به جریان میافته و هم مردم طعم سود واقعی رو خواهند چشید.
درحال حاضر عرضه اولیه در ایران حز سیاه بازی چیز دیگه ای نیس آدم یاد سود سهام عدالت میافته که فقط دل مردم خوشه که میدن ولی چقدر؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: