تعداد بازدید : ۴۳۶
کد خبر : ۱۹۶۰۰۹
اوپک گزارش داد؛
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
۱۴ عضو سازمان اوپک در ماه اوت ۲۹ میلیون و ۷۴۱ هزار بشکه نفت تولید کردند که این رقم نسبت به ۲۹ میلیون و ۶۰۵ هزار بشکه ماه ژوئیه، ۱۳۶ هزار بشکه در روز افزایش نشان می‌دهد.

افزایش ۱۳۶ هزار بشکه ای تولید نفت در روز

به گزارش بورس نیوز، بر اساس تازه‌ترین گزارش سازمان کشور‌های صادرکننده نفت (اوپک)، ۱۴ عضو این سازمان در ماه اوت ۲۹ میلیون و ۷۴۱ هزار بشکه نفت تولید کردند که این رقم نسبت به ۲۹ میلیون و ۶۰۵ هزار بشکه ماه ژوئیه، ۱۳۶ هزار بشکه در روز افزایش نشان می‌دهد.

عربستان با تولید ۹ میلیون و ۸۰۵ هزار بشکه در روز، عراق با ۴ میلیون و ۷۷۹ و امارات با ۳ میلیون و ۸۵ هزار بشکه در روز بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نفت اوپک به شمار می‌آیند.

بر اساس تازه‌ترین گزارش اوپک، عربستان، نیجریه و عراق با ۱۱۸ هزار، ۸۶ هزار و ۴۳ هزار بشکه بیشترین افزایش تولید را در ماه اوت به خود اختصاص دادند.

تازه‌ترین گزارش ماهانه اوپک نشان می‌دهد که قیمت نفت‌خام سنگین ایران در ماه اوت نسبت به ماه ژوئیه چهار دلار و ۸۸ سنت برای هر بشکه کاهش یافت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.