تعداد بازدید : ۳۸۷
کد خبر : ۱۹۶۱۹۳
کارشناس حوزه کسب و کارهای مجازی در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
ورود بیمه ها به حوزه استارت آپ ها، قطعا در جلب اعتماد مردم اثرگذار است.

به گزارش بورس نیوز هدف از راه اندازی استارت آپ ها و طراحی اپلیکیشن ها، انجام راحت تر و سریع تر کارها در بستر اینترنت است. این روزها اپلیکیشن های متعددی قابل دسترس است که خدمات مختلف از جمله خرید و فروش انواع کالا و ارایه بسیاری خدمات از جمله نظافت و حمل و نقل و خشکشویی و گردشگری و کاریابی و... را امکانپذیر می کند. اما بسیاری از اموری که شاید از طریق اپلیکیشن ها راحت تر قابل انجام باشند، کماکان به روش سنتی صورت می گیرد و مردم هنوز اعتماد کافی به بسیاری از اپلیکیشن ها ندارند.

رضا الفت نسب عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی در گفتگو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: در چند سال گذشته، همواره پیگیر این موضوع و راهکارهایی برای افزایش اعتماد مردم به کسب و کارهای اینترنتی بوده ایم. ورود بیمه ها به این حوزه قطعا در جلب اعتماد مردم اثرگذار است و اگر کاربران اپلیکیشن ها بدانند خدمات ارایه شده در استارت آپ مذکور تحت پوشش بیمه ای قرار دارد و در صورت بروز هر گونه مشکل، شرکت بیمه ، خسارت وارد شده را پوشش خواهد داد، اطمینان و اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی افزایش یافته و ریسک استارت آپ ها کاهش خواهد یافت. در صورت افزایش سطح اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی، دامنه فعالیت این شرکت ها افزایش خواهد یافت.

وی افزود: البته هنوز چنین قابلیتی وجود ندارد؛ اما اگر تعاملی بین بیمه ها و استارت آپ ها انجام شود حتما ریسک انجام امور با استفاده از اپلیکیشن ها کاهش خواهد یافت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: