تعداد بازدید : ۵۰۷
کد خبر : ۱۹۶۱۹۳
کارشناس حوزه کسب و کارهای مجازی در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
ورود بیمه ها به حوزه استارت آپ ها، قطعا در جلب اعتماد مردم اثرگذار است.

به گزارش بورس نیوز هدف از راه اندازی استارت آپ ها و طراحی اپلیکیشن ها، انجام راحت تر و سریع تر کارها در بستر اینترنت است. این روزها اپلیکیشن های متعددی قابل دسترس است که خدمات مختلف از جمله خرید و فروش انواع کالا و ارایه بسیاری خدمات از جمله نظافت و حمل و نقل و خشکشویی و گردشگری و کاریابی و... را امکانپذیر می کند. اما بسیاری از اموری که شاید از طریق اپلیکیشن ها راحت تر قابل انجام باشند، کماکان به روش سنتی صورت می گیرد و مردم هنوز اعتماد کافی به بسیاری از اپلیکیشن ها ندارند.

رضا الفت نسب عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی در گفتگو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: در چند سال گذشته، همواره پیگیر این موضوع و راهکارهایی برای افزایش اعتماد مردم به کسب و کارهای اینترنتی بوده ایم. ورود بیمه ها به این حوزه قطعا در جلب اعتماد مردم اثرگذار است و اگر کاربران اپلیکیشن ها بدانند خدمات ارایه شده در استارت آپ مذکور تحت پوشش بیمه ای قرار دارد و در صورت بروز هر گونه مشکل، شرکت بیمه ، خسارت وارد شده را پوشش خواهد داد، اطمینان و اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی افزایش یافته و ریسک استارت آپ ها کاهش خواهد یافت. در صورت افزایش سطح اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی، دامنه فعالیت این شرکت ها افزایش خواهد یافت.

وی افزود: البته هنوز چنین قابلیتی وجود ندارد؛ اما اگر تعاملی بین بیمه ها و استارت آپ ها انجام شود حتما ریسک انجام امور با استفاده از اپلیکیشن ها کاهش خواهد یافت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: