تعداد بازدید : ۵۴۳
کد خبر : ۱۹۶۱۹۳
کارشناس حوزه کسب و کارهای مجازی در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
ورود بیمه ها به حوزه استارت آپ ها، قطعا در جلب اعتماد مردم اثرگذار است.

به گزارش بورس نیوز هدف از راه اندازی استارت آپ ها و طراحی اپلیکیشن ها، انجام راحت تر و سریع تر کارها در بستر اینترنت است. این روزها اپلیکیشن های متعددی قابل دسترس است که خدمات مختلف از جمله خرید و فروش انواع کالا و ارایه بسیاری خدمات از جمله نظافت و حمل و نقل و خشکشویی و گردشگری و کاریابی و... را امکانپذیر می کند. اما بسیاری از اموری که شاید از طریق اپلیکیشن ها راحت تر قابل انجام باشند، کماکان به روش سنتی صورت می گیرد و مردم هنوز اعتماد کافی به بسیاری از اپلیکیشن ها ندارند.

رضا الفت نسب عضو هیات مدیره و سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی در گفتگو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: در چند سال گذشته، همواره پیگیر این موضوع و راهکارهایی برای افزایش اعتماد مردم به کسب و کارهای اینترنتی بوده ایم. ورود بیمه ها به این حوزه قطعا در جلب اعتماد مردم اثرگذار است و اگر کاربران اپلیکیشن ها بدانند خدمات ارایه شده در استارت آپ مذکور تحت پوشش بیمه ای قرار دارد و در صورت بروز هر گونه مشکل، شرکت بیمه ، خسارت وارد شده را پوشش خواهد داد، اطمینان و اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی افزایش یافته و ریسک استارت آپ ها کاهش خواهد یافت. در صورت افزایش سطح اعتماد به کسب و کارهای اینترنتی، دامنه فعالیت این شرکت ها افزایش خواهد یافت.

وی افزود: البته هنوز چنین قابلیتی وجود ندارد؛ اما اگر تعاملی بین بیمه ها و استارت آپ ها انجام شود حتما ریسک انجام امور با استفاده از اپلیکیشن ها کاهش خواهد یافت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"بموتو" به مجمع رفت

مجمع عمومی شرکت موتوژن در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ برگزار شد.

"زشریف" در مجمع به سرمایه رسید

شرکت کشت و صنعت شریف آباد در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

"دکپسول" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ برگزار خواهد شد.

مجمع "جم" با محور افزایش نقدینگی

شرکت پتروشیمی جم در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.

مجمع "ساربیل" نزدیک است

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان آرتا اردبیل در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: