تعداد بازدید : ۳۹۴
کد خبر : ۱۹۶۲۵۳
صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای تلفیقی ۶ ماهه نشان داد؛
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
شرکت ویتانا در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هرسهم را ۳۹۵ریال اعلام کرد.

سود ۳۹۵ریالی هر سهم «غویتا»

به گزارش بورس نیوز، شرکت ویتانا در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هرسهم را ۳۹۵ریال اعلام کرد. این رقم در حالی منتشر شده است که سود هرسهم در شرکت اصلی ۴۰۰ریال اعلام شده است.

در صورت‌های مالی تلفیقی «غویتا» سود عملیاتی ۲۴۲میلیارد ریال، سود خالص را ۲۳۷میلیارد ریال و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را ۲۳۵میلیارد ریال منتشر شده است.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که شرکت به دنبال مدیریت بر هزینه‌ها و افزایش بهره وری در جهت بهبود شرایط و تحقق و سودآوری در سال‌های آتی است بنابراین در خصوص تمرکز ویژه بر تولید محصولات با برند‌های جدید جهت ایجاد بستر مناسب برای کسب سهم بیشتر بازار و کاهش هزینه‌ها است.

برآورد این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه در نرخ فروش محصولات در سال مالی جاری تابعی از افزایش قیمت مواد اولیه و کشش بازار و محصولات رقبا است و همچنین برای نرخ خرید مواد اولیه پیش‌بینی کرده که در خصوص افزایش قیمت مواد اولیه با توجه به نوسان قیمت‌ها در سال جاری افزایشی پیش‌بینی کرده است.

«غویتا» در سال مالی۹۸ با توجه به افزایش نرخ حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها، رشد ۲۵درصدی به صورت میانگین خواهیم داشت.

این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرده است که در دوره مورد گزارش مبلغ ۸۰ میلیارد ریال از بانک ملت و مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از بانک صنعت و معدن و ۲۱۷ میلیارد ریال از بانک آینده و مبلغ ۴۸ میلیارد ریال از بانک توسعه تعاون و مبلغ ۱۴۳ میلیارد ریال از بانک سپه دریافت کرده است. علاوه بر این در سال مالی جدید شرکت در حال پیگیری دریافت تسهیلات از بانک‌ها جهت پیشبرد اهداف خود است که این مهم قطعا در سال جاری اتفاق خواهد افتاد و میزان هزینه مالی این وام‌ها رشد قابل توجهی نسبت به سال مالی قبل خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: