تعداد بازدید : ۹۵۲
کد خبر : ۱۹۶۲۵۳
صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای تلفیقی ۶ ماهه نشان داد؛
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
شرکت ویتانا در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هرسهم را ۳۹۵ریال اعلام کرد.

سود ۳۹۵ریالی هر سهم «غویتا»

به گزارش بورس نیوز، شرکت ویتانا در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هرسهم را ۳۹۵ریال اعلام کرد. این رقم در حالی منتشر شده است که سود هرسهم در شرکت اصلی ۴۰۰ریال اعلام شده است.

در صورت‌های مالی تلفیقی «غویتا» سود عملیاتی ۲۴۲میلیارد ریال، سود خالص را ۲۳۷میلیارد ریال و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را ۲۳۵میلیارد ریال منتشر شده است.

این شرکت در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که شرکت به دنبال مدیریت بر هزینه‌ها و افزایش بهره وری در جهت بهبود شرایط و تحقق و سودآوری در سال‌های آتی است بنابراین در خصوص تمرکز ویژه بر تولید محصولات با برند‌های جدید جهت ایجاد بستر مناسب برای کسب سهم بیشتر بازار و کاهش هزینه‌ها است.

برآورد این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه در نرخ فروش محصولات در سال مالی جاری تابعی از افزایش قیمت مواد اولیه و کشش بازار و محصولات رقبا است و همچنین برای نرخ خرید مواد اولیه پیش‌بینی کرده که در خصوص افزایش قیمت مواد اولیه با توجه به نوسان قیمت‌ها در سال جاری افزایشی پیش‌بینی کرده است.

«غویتا» در سال مالی۹۸ با توجه به افزایش نرخ حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها، رشد ۲۵درصدی به صورت میانگین خواهیم داشت.

این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرده است که در دوره مورد گزارش مبلغ ۸۰ میلیارد ریال از بانک ملت و مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از بانک صنعت و معدن و ۲۱۷ میلیارد ریال از بانک آینده و مبلغ ۴۸ میلیارد ریال از بانک توسعه تعاون و مبلغ ۱۴۳ میلیارد ریال از بانک سپه دریافت کرده است. علاوه بر این در سال مالی جدید شرکت در حال پیگیری دریافت تسهیلات از بانک‌ها جهت پیشبرد اهداف خود است که این مهم قطعا در سال جاری اتفاق خواهد افتاد و میزان هزینه مالی این وام‌ها رشد قابل توجهی نسبت به سال مالی قبل خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.