تعداد بازدید : ۵۲۳
کد خبر : ۱۹۶۷۹۲
کاهش ۳۸درصدی جمع درآمدهای عملیاتی در حساب این شرکت نشست؛
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
جمع درآمد‌های عملیاتی شرکت در شهریور ماه به ۱۰۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال رسید که این رقم در مقایسه با مرداد ماه کاهش ۳۸ درصدی داشت.

کاهش ۳۸ درصدی جمع درآمدهای عملیاتی «لابسا»

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت آبسال در ادامه روند گزارش‌های ضعیف خود، در ماه قبل نیز فروش اندکی را محقق کرد و جمع درآمد‌های عملیاتی شرکت در شهریور ماه به ۱۰۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال رسید که این رقم در مقایسه با مرداد ماه کاهش ۳۸ درصدی و نسبت به متوسط فروش ماهیانه محقق شده در ۵ ماه قبل از آن به میزان ۴۷ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

نرخ‌های فروش محصول کولر آبی با ۱۴.۵ درصد افزایش قیمت همراه بود. با این حال مقادیر فروش آن با توجه به تغییر فصل به ۲۵۰ دستگاه کاهش یافت. مقادیر فروش ماشین لباسشویی نیز تنها به مقدار ۸۷۴ دستگاه به فروش رسید و نرخ فروش این محصول نیز با بیش از ۲ درصد کاهش به ۳۳ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال رسید. همچنین در ماه گذشته ۱۷ هزار و ۳۷ دستگاه انواع بخاری گازی با متوسط نرخ ۳ میلیون و ۷۲۳ هزار ریال به فروش رسید.

کاهش ۳۸ درصدی جمع درآمدهای عملیاتی «لابسا»

جمع درآمد‌های عملیاتی تجمیعی شرکت طی ۶ ماه نخست سال مالی به ۱.۱۶۰ میلیارد ریال رسید که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

نرخ‌های فروش محصولات به طور متوسط ۱۰۰درصد رشد را در این مدت تجربه کرده‌اند.

با این حال مقادیر فروش برخی محصولات اصلی همانند کولر آبی در مقایسه با مدت مشابه پارسال کاهش در حدود ۵۰درصدی را نشان می‌دهند.

این شرکت در ۶ماهه نخست سال۹۷ موفق به فروش بیش از ۷۸هزار دستگاه کولر شده بود که این میزان در ۶ماهه نخست امسال به ۴۰هزار و ۴۶۰دستگاه کاهش یافته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: