تعداد بازدید : ۵۳۹
کد خبر : ۱۹۷۲۲۷
در دوره‌های ۱۲ ماهه رخ داد؛
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
این شرکت سود عملیاتی دوره یکساله خود را ۴۰۴میلیارد و ۹۸۸میلیون ریال، سود خالص را ۸۹۸میلیارد و ۳۳۱میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۹۲۸میلیارد و ۵۵۲میلیون ریال اعلام کرد.

سود خالص بییش از ۸۹۸میلیارد ریال برای «کرمان»

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان در اطلاعات و صورت‌های مالی۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ سود هرسهم را یک هزار و ۴۹۶ریال اعلام کرد.

این شرکت سود عملیاتی دوره یکساله خود را ۴۰۴میلیارد و ۹۸۸میلیون ریال، سود خالص را ۸۹۸میلیارد و ۳۳۱میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را ۹۲۸میلیارد و ۵۵۲میلیون ریال اعلام کرد.

«کرمان» در گزارش منتشر شده نسبت به مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۷، اعلام کرده که سود خالص شرکت ۶۳۱درصد افزایش، سود عملیاتی را با ۲۲۲درصد افزایش و سود انباشته در پایان دوره با ۶۴۸درصد افزایش مواجه شده است.

از سوی دیگر، در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، پرتفوی خود را با افزایش ۹میلیارد و ۶۱۳میلیون ریال اعلام کرده است. همچنین مبلغ واگذاری سهام واگذار شده در این مدت را ۴۱۹میلیارد و۶۴۷میلیون ریال اعلام شد و سود این واگذاری‌ها به ۱۴۹میلیارد و ۶۱۴میلیون ریال اعلام رسید.

این شرکت کل مبلغ بهای تمام شده سهام خریداری شده در مدت مورد گزارش را ۲۶۳میلیارد و ۲۳۳میلیون ریال اعلام کرد.

«کرمان» در تشریح سایر برنامه‌های با اهمیت دوره ۱۲ماهه منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۹ اعلام کرد که قصد دارد سرمایه‌گذاری جدید در بازار سرمایه، بورس و اوراق بهادار و تشکیل پرتفوی سرمایه‌گذاری با ادامه واگذاری دارایی‌های غیرمولد انجام دهد. همچنین با سایر سهامداران جهت تقسیم حداکثری سود در مجامع شرکت آرین ماهتاب گستر (سهامی خاص) تعامل کرده است. همچنین با سایر سهامداران شرکت آرین ماهتاب گستر جهت معرفی و ورود شرکت مزبور و شرکت‌های تحت پوشش آن به بازار سرمایه مذاکره داشته است.

این شرکت همچنان پیگیری و اتمام پروژه‌های سرمایه‌گذاری نیروگاهی (تجدیدپذیر- فسیلی- بخار) است. علاوه بر این پیگیری لازم جهت تبدیل بدهی‌های ارزی به ریالی و کاهش ریسک نوسانات نرخ ارز در دستور کار دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: