تعداد بازدید : ۹۷۰
کد خبر : ۱۹۷۴۷۰
سود فروش «سرمایه‌گذاری‌ها» عامل اصلی سودآوری شرکت؛
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
سود ناشی از فروش سرمایه گذاری‌ها عمدتا مربوط به سود فروش سهام سرمایه‌گذاری نیروگاهی به مبلغ ۲۱۷ میلیارد ریال و سود ناشی از فروش بخشی از سهام شرکت عمران و توسعه شاهد به مبلغ ۷۴ میلیارد ریال بوده است.

سود خالص کسب شده شرکت شاهد بر اساس صورت‌های مالی سالیانه حسابرسی شده، معادل ۶۶۱ میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال است.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، سود خالص کسب شده شرکت شاهد بر اساس صورت‌های مالی سالیانه حسابرسی شده، معادل ۶۶۱میلیارد و ۱۳۵میلیون ریال بوده که این سود در مقایسه با سال مالی قبل از آن افزایش ۳۹درصدی را نشان می‌دهد.

درآمد‌های عملیاتی شرکت شامل ۳۴۱.۶۵میلیارد ریال بابت سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر (با ۵ درصد کاهش نسبت به سال مالی قبل) و ۳۸۱ میلیارد ریال سود ناشی از فروش سرمایه‌گذاری‌ها (با ۱۶۱درصد افزایش نسبت به سال قبل) محقق شده است.

سود ناشی از فروش سرمایه‌گذاری‌ها عمدتا مربوط به سود فروش سهام سرمایه‌گذاری نیروگاهی به مبلغ ۲۱۷میلیارد ریال و سود ناشی از فروش بخشی از سهام شرکت عمران و توسعه شاهد به مبلغ ۷۴ میلیارد ریال بوده است.

سود فروش سرمایه‌گذاری نیروگاهی ۲۱۷ میلیارد ریالی در «ثشاهد»

سود سهام دریافتی نیز مربوط به شرکت‌های سرمایه‌گذاری سعدی به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال، شرکت فرآوری و توسعه ابنیه شاهد به مبلغ ۸۵.۴ میلیارد ریال، سود سهم شرکت عمران و توسعه شاهد به مبلغ ۶۰.۲ میلیارد ریال و همچنین سود سهام شرکت هرمز انرژی به مبلغ ۳۰.۵ میلیارد ریال است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: