تعداد بازدید : ۱۰۴۳
کد خبر : ۱۹۷۵۶۱
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به نگاه رئیس دستگاه قضا تا پنبه‌هایی که شاید در همین حوالی، حلاجی شود.

به گزارش بورس‌نیوز، در بیست‌ودوم مردادماه در ساعت پنج‌ونیم خبری آوردیم از اسباب‌کشی‌ها که "شنیده شده که شاید در اسباب‌کشی که این روزها بورسی‌ها تجربه می‌کنند، مدیران آن یک‌سری هم به خیابان امام‌صادق«ع» در خیابان شهید فرحزادی هم بزنند؛ البته حتی شنیده شده که شاید چند قاضی نیز به این خیابان سری بزنند و دیداری تازه کنند."
البته آن قاضی فیلترکننده که فیلتر شد و ما هم روسیاه نماندیم اما باید اشاره کنیم که به لطف شفاف‌سازی و پاکسازی که آیت‌الله رئیسی در دستور کار دستگاه قضا به راه‌انداخته شنیده شده که بازداشت‌های جنجالی در حالی قاضی و بازپرس فاسد را بر بند کرده که شایعه آن در همین شهر کناری پیچیده که شاید بمبی از دایره قضایی منفجر شود.
البته سخنگوی راه‌پله‌ها نیز خبر آورده که هنوز پنبه کسی در بازار سرمایه زده نشده است.

از بهارستان تا ملاصدرا یا اوین
شنیده شده که عزیمت برخی نمایندگان بهارستان‌نشین برای مسابقات ماهیگیری در حوالی ملاصدرا جالب و شگفت‌انگیز بوده چرا‌که شنیده شده در آستانه انتتخابات، برخی‌ها با راه‌انداختن لشگر فیک مجازی می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی انتخاباتی بگیرند.
البته اخبار درگوشی و حاشیه‌ای و البته نگو و نپرس نیز آمده که در میان پیگیری‌های قضایی گفته می‌شود در پایان دوره نمایندگی برخی و تمام شدن مصونیت آنها، برخی از این افراد مستقیم به سمت سلبریتی‌های اوین اعزام خواهند شد.
اما ای کاش، بازار سرمایه که با جماعت حقیقی‌ها مواجه شده و بطور حتم این روزها با ژست‌های پوپولیستی می‌تواند مورد توجه عموم قرار گیرند اما منتهی چه خوب می‌شد اگر اموال همین نمایندگان و خانه و زندگی‌شان هم کمی حلاجی شود.

رئیس ملاصدرا در قاب بزرگ
شاید فردا شب رئیس ملاصدرا از قاب معدود یکی از شفاف‌ترین برنامه‌های صداوسیما حاضر شود و پاسخی به صداهای معترضان شرکت‌های اغلب اخراجی بازارپایه دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.