تعداد بازدید : ۴۳۴
کد خبر : ۱۹۷۶۲۳
در شرکت نفت و گاز کارون عفو ی ش
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون گفت: این دستاورد در شرایط خاص موجود، تنها با تکیه بر عزم و تعهد بی‌مانند کارکنان شرکت حاصل شده است.

به گزارش بورس نیوز، غلامرضا مفیدی در نشست پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون، اظهار کرد: این دستاورد در شرایط خاص موجود، تنها با تکیه بر عزم و تعهد بی‌مانند کارکنان شرکت حاصل شده است.

احمد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بیان کرد: مجاورت واحد‌های عملیاتی شرکت نفت و گاز کارون با کلانشهر اهواز، اهمیت رعایت الزام‌های زیست محیطی و ایمنی را دوچندان می‌کند و لازم است اقدام‌های بیشتری برای صیانت از زیست‌بوم پیرامونی و ایمنی تاسیسات فرآیندی انجام شود.

وی انجام پروژه بهسوزی مشعل مجتمع صنعتی اهواز ۲ شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون را اقدامی مطلوب اعلام و تصریح کرد: حذف گازسوزی از طریق پروژه‌های جمع‌آوری گاز‌های همراه یا پروژه‌های مربوط به بهسوزی مشعل‌ها از برنامه‌های اولویت‌دار مناطق نفتخیز جنوب به شمار می‌آید و حذف دود مشعل واحد صنعتی شماره ۲ اهواز، از جمله اقدام‌های امیدبخش در این حوزه است که خوشبختانه با استفاده از توان و امکانات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون و یک‌سوم هزینه برون‌سپاری آن انجام شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: