تعداد بازدید : ۱۱۶۶
کد خبر : ۱۹۷۸۳۳
آمازون راه اندازی کرد؛
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
سنگاپور سکوی پرتاب شرکت‌های خارجی به شمار می‌رود. آمازون خدماتش در این کشور را توسعه داده است.

آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین سنگاپور را راه اندازی کرد

به گزارش بورس نیوز، آمازون بزرگترین فروشگاه محلی آنلاین در بازار سنگاپور را راه‌اندازی کرد. آمازون در بازار این کشور با رقبایی مثل علی بابا، لازادا و سی ال تی دی رقابت می‌کند.

این شرکت آمریکایی بیش از دو سال پیش وارد بازار خرید آنلاین سنگاپور، از ثروتمندترین کشور‌های جنوب شرقی شده بود. خدمات آمازون از طریق اپلیکیشن موبایل در سنگاپور برای تحویل فوری مرسولات انجام می‌شد، اما برای خرید خواروبار و دیگر ملزومات زندگی، آمازون خدمات قابل رقابتی با دیگر شرکت‌ها در آن دوره نداشت.

هنری لو مدیر آمازون در سنگاپور در این باره گفت: با Amazon.sg می‌خواهیم هرچه که مشتریان از ما درخواست می‌کنند را فراهم کنیم. Amazon.sg امکان خرید رایانه‌ای و موبایلی برای همه است. این سایت محلی‌تر بوده و امکان خرید بین‌المللی از فروشندگان معتبر با تحویل فوری و سلامت کالا هم فراهم شده است.

آمازون همچنین اعلام کرده کسب وکار‌های کوچک در سنگاپور می‌توانند برای فروش آنلاین محصولات خود از Amazon.sg استفاده کنند.

سنگاپور کشوری کوچک است، اما ارزش بازار آن بسیار بالاست. جمعیت سنگاپور ۵.۷ میلیون نفر است. این کشور به طور معمول به عنوان یک سکوی پرتاب برای شرکت‌های خارجی برای حضور موثر در بازار آسیای شرقی استفاده می‌شود. اندونزی با ۲۶۰ میلیون نفر جمعیت برای شرکت‌هایی که بر مصرف کننده بیشتر تمرکز می‌کنند، جذاب‌تر است.

سنگاپور از کشور‌هایی است که طی نیم قرن گذشته مسیر توسعه را به سرعت طی کرده است. این کشور پس از جدایی از مالزی یک دوره اصلاحات سخت اقتصادی را دنبال کرد. دلیل عمده توسعه سنگاپور نگاه صادرات‌محور رهبران اقتصادی این کشور به تولید بوده است.

تا سال ۱۹۷۲، یعنی کمتر از ۱۰ سال از استقلال سنگاپور از مالزی، یک‌چهارم از شرکت‌های صنعتی در سنگاپور خارجی بودند و ایالات‌متحده و ژاپن به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه‌گذاران در سنگاپور شناخته می‌شدند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: