تعداد بازدید : ۱۰۶۸
کد خبر : ۱۹۷۹۷۴
افزایش زیان حسابرسی شده «قجام» در سال ۹۸؛
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
در سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده، با افزایش ۸۵ درصدی زیان خالص نسبت به سال مالی قبل از آن روبرو بوده است.

افزایش ۸۵ درصدی زیان خالص «قجام» نسبت به سال مالی قبل

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شاید بهتر بود سازمان بورس، شرکت فرابورس و البته شورای عالی بورس پیش از تقلیل مواضع خود در خصوص قوانین بازار پایه، نگاهی به صورت‌های مالی منتشر شده شرکت فعال در بازار پایه می‌انداختند تا شاید محتاطانه‌تر، استقلال تصمیم‌گیری را فدای سیاسی‌کاری‌های چند نماینده مجلس می‌کردند.

شرکت قند تربت جام که از شرکت‌های پذیرفته شده در بازار پایه فرابورس به شمار می‌آید، در سال مالی منتهی به پایان خرداد ماه ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده، با افزایش ۸۵ درصدی زیان خالص نسبت به سال مالی قبل از آن روبرو بوده است.

افزایش ۸۵ درصدی زیان خالص «قجام» نسبت به سال مالی قبل

بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده ارائه شده، درآمد‌های عملیاتی شرکت با ۴۸ درصد کاهش نسبت به سال قبل به ۱۹۱ میلیارد و ریال رسیده که در حدود ۴۵ میلیارد ریال کمتر از درآمد‌های گزارش حسابرسی نشده این شرکت است.

محصول اصلی شرکت، شکر است که نسبت به پارسال با افت بیش از ۵۲ درصدی مقادیر فروش همراه بوده و این شرکت در سال گذشته تنها موفق به فروش ۶.۰۸۰ تن شکر شده است. نرخ متوسط فروش این محصول معادل ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال بوده است. همچنین در سال گذشته شاهد کسب درآمد ۴۳ میلیارد ریالی از محل تولید کارمزدی شکر بوده ایم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: