تعداد بازدید : ۲۰۱۸
کد خبر : ۱۹۸۶۸۱
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم امروز نیم‌نگاهی دارد به شایعه‌ای همیشگی در روزهای ریزش بازار تا کشف بودجه ۲ساله در نزدیکی بهارستان.

ردپای استعفا

به گزارش بورس‌نیوز، باردیگر یک شایعه تکراری و موثر برای ریزش بازار؛ امروز در بین اهالی تاریکی و پشت‌دیواری‌های بازارسرمایه گوش‌به‌گوش این شایعه منتقل شد که ردپای شاپور از نوع "بختیار" در بورس دیده شده است! البته منظور از اسم نخست، دکتر محمدی سازمان نبوده اما سخنگوی راه‌پله‌ها که از پشت دیوار شایعه را شنیده، نقل کرده که یک فرد ... می‌خواهد پا به سازمان بگذارد؛ البته اینبار حرف سخنگو را نشنیده بگیریم چراکه در روزهای ریزش بازار، عزل و انتصاب رئیس فعلی سازمان، امری طبیعی است.

کشف بزرگ در نزدیکی‌های بهارستان
از سوی دیگر، نوبخت‌جان که چند وقتی بوده در رسانه‌ها فعالیتی نداشته، امروز یک بمب مالی را ترکاند؛ ایشان فرمود که "بودجه ۲ساله" !!! مگر می‌شود که بودجه‌ای ۲ساله بسته شود! طبق استاندارد های حسابداری کره زمین دوره مالی ۱۲ماه هست، معادل یکسال اما شاید بخواهیم همانند ریاضی بتوان نام "نوبخت" را برای این کشف بزرگ، خرج کرد.
بر اساس این استاندارد شاید تزارنامه‌ها را دو ساله یا پایان هر دوره ریاست جمهوری و حتی ۸سال نیز درنظر بگیریم نیز پیشنهاد معقولی است.

تشریف ببرید، صندلی شما برای جلسه بعدی!
سهامدار عمده پلاک ۱۳۲۰ ظفر، گویا انتخاب مدیرعامل و اعضای هیات مدیره را بازی گرفته‌اند؛ بعد از موش و گربه بازی‌های که در مورد عزل مدیرعامل قبلی شرکت درآوردند، حالا نوبت اعضای هیات مدیره رسیده؛ چندروز گذشته یکی را به عضویت در هیات مدیره درآوردند و دیروز نامه زدند که خدا قوت، تشریف ببرید به سلامت! لطفا بعد از این هر وقت به اجماع رسیدید، اعلام کنید!

نقد را ول کردیم و نسیه را چسبیدیم
در شرایطی که آقایان مدام از بسته بودن کانال مراودات تجاری با اروپا و آمریکا سخن می‌گویند، گویا کسی حواسش به بازارهای نزدیک‌تر نیست و با وجود تلاش‌ها و هزینه‌های فراوانی که برای برقراری امنیت و آرامش در سوریه صورت گرفته، اما سهم ما از تجارت این کشور بسیار ناچیز است! ضمن اینکه از اتاق مشترک و رایزن هم خبری نیست. پیاده روی اربعین هم با آنکه می توانست فرصت بزرگی برای تامین اقلام مورد نیاز عراق توسط تولیدکنندگان ایرانی در این مدت باشد، بیشتر فرصتی برای تولیدکنندگان سعودی و ترک بود. سهم مان از بازار ۵۷۶ میلیارد دلاری کشورهای آفریقایی هم فقط اندکی بالاتر از صفر است!

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
شاپور خان شاپور خان سنگرتو نگه دار
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: