تعداد بازدید : ۸۳۷
کد خبر : ۱۹۸۸۳۳
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
منابع یادشده اعلام کردند عربستان می‌خواهد پیش از متعهد شدن به کاهش بیشتر تولید، بر پایبندی دیگر اعضای توافق جهانی کاهش تولید نفت به سهمیه تولیدشان تمرکز شود.

عراق و نیجریه به تعهدات کاهش تولید نفت عمل نکردند

به گزارش بورس نیوز، منابع یادشده اعلام کردند عربستان می‌خواهد پیش از متعهد شدن به کاهش بیشتر تولید، بر پایبندی دیگر اعضای توافق جهانی کاهش تولید نفت به سهمیه تولیدشان تمرکز شود.

عراق و نیجریه از جمله اعضای سازمان کشور‌های صادرکننده نفت (اوپک) هستند که به‌خوبی به تعهدشان در کاهش تولید نفت عمل نکرده‌اند.

یک منبع اوپکی گفت: عربستانی‌ها در پی آن هستند تا از افت قیمت نفت پیشگیری کنند، اما اکنون می‌خواهند مطمئن شوند کشور‌هایی همچون نیجریه و عراق، همان‌طور که قول داده‌اند، نخست به پایبندی ۱۰۰ درصدی می‌رسند.

یک منبع اوپکی دیگر گفت: اگر عراق و نیجریه پایبندی ۱۰۰ درصدی نداشته باشند، دیگر اعضای اوپک و غیراوپک تولید خود را عمیق کاهش نمی‌دهند.

دو منبع در اوپک و غیر اوپک اعلام کردند کمیته فنی مشترک توافق کاهش عرضه تولید اوپک و غیراوپک در نشست خود در ماه آینده میلادی ممکن است احتمال‌های مربوط به تشدید کاهش تولید را بررسی و پیشنهاد‌های خود را به نشست اوپک و متحدانش در ماه دسامبر ارائه کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: