تعداد بازدید : ۸۱۸
کد خبر : ۱۹۸۹۳۵
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
شرکت سیمان داراب مبلغ ۲۳۱ میلیارد و ۲۲۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۵۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

تحقق سود بیش از  ۲۳۱ میلیارد ریال در

به گزارش بورس نیوز، شرکت سیمان داراب با سرمایه ۹۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۶ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سیمان داراب در دوره یاد شده، مبلغ ۲۳۱ میلیارد و ۲۲۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲۵۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از ۳۰ درصدی برخوردار است.

"ساراب" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۷۸ میلیارد و ۱۳۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۹۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

شرکت سیمان داراب در دوره یاد شده در صورت‌های مالی تلفیقی خود، سود خالص را مبلغ ۲۲۴ میلیارد و ۲۳۸ میلیون ریال اعلام کرد و بر این اساس مبلغ ۲۴۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از ۲۵ درصدی برخوردار است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: