تعداد بازدید : ۸۵۷
کد خبر : ۱۹۹۰۳۴
ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به هجوم دلالان به جاده مخصوص و...

به گزارش بورس نیوز، بعد از آنکه اهالی جاده مخصوص اعلام کردند بعضی خودروها از چرخه تولید حذف خواهد شد، دلالان وارد معرکه شده و در حال جمع آوری خودروهایی که قرار است تولیدشان متوقف شود، هستند! به این بزرگواران بفرمائید اولا این خودروهایی که در حال احتکارش هستید تا قیمتش بالا رود و سود کنید، منبع درآمد قشری از هم وطنان است؛ در ثانی اگر قرار است تولید این خودروها متوقف شود، برای این است که به لحاظ کیفی از استانداردهای لازم برخوردار نیستند، جنس عتیقه که نیست شما انبار می کنند.

 

قحطی سود در بانک ها

از ۱۱ بانک بورسی، فقط ۲ بانک سود تقسیمی ناچیزی در مجمع تقسیم کرده اند و مابقی سود تقسیمی نداشته! البته وضعیت بعضی بانک های بازار پایه وخیم تر است و جز زیان، چیزی برای سهامداران به ارمغان نیاورده اند.

 

۵۰ هزار دلار ناقابل برای خودنمایی

گویا یکی از آقایان که اتفاقا خیلی دم از ساده زیستی و زندگی همچون مردم عادی می زند، ۵۰ هزار دلار هزینه کرده اند تا تیتر یک نشریه ای امریکایی شوند! امان از وقتی ظاهرمان با باطن مان یکی نباشد.

 

کارگران و داروغه ناتینگهام

از سازمان امور مالیاتی خبر رسیده ۳۰۰ هزار نفر از آنها که درآمدهای میلیاردی داشته اند، یا هیچ مالیاتی نداده اند و یا بسیار کمتر از درآمدشان، مالیات پرداخته اند. آن وقت حقوق کارگران بی نوا طوری زیر ذره بین قرار می گیرد که مبادا ریالی مالیات کمتر بپردازند. کاش سختگیری و نظارت، برای همه یکسان بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: